باداب

1-14 از 14

باداب

باداب کارخانه تولید وان جکوزی حمام - دوردوشی - کابین دوش -پانل دوش می باشد تمامی محصولات شرکت باداب با بالاترین سطح کیفی تولید می شود و دارای استاندارد های کیفیت از سازمان استاندارد ایران و اتحادیه اروپا می باشد.

وان جکوزی حمام باداب

شرکت باداب تولید کننده وان جکوزی حمام از سال 1372 در زمینه تولید ورق و قطعات مورد نیاز بدنه وان جکوزی آغاز به کار کرده است. وان جکوزی های تولید شده در کارخانه باداب دارای بروز ترین و پیشرفته ترین امکانات روز دنیا از لحاظ قطعات بکار رفته و طراحی ظاهری و ایمنی محصولات می باشد.تمامی وان جکوزی دار باداب دارای سیستم حفاظ جان می باشد که در صورت بروز هر گونه اتصال جریان برق را قطع می کند. ورق های بکار رفته در وان جکوزی های باداب از نوع ورق آکرولیک ۷ لایه مقاوم در برابر انواع باکتری ها و قارچ ها ساخت کشور ترکیه بوده و شاسی سازه دستگاه نیز استوار بر قطعات آلیاژ استیل ضد زنگ می باشد که این مسئله دوام و طول عمر مصحولات باداب را با توجه به ۵ سال گارانتی محصولات امری تضمین شده و غیر قابل انکار می نماید .

جنس بدنه وان جکوزی حمام باداب

جنس بدنه وان جکوزی حمام باداب از نوع بهترین و پیشرفته ترین ورق های موجود در بازار می باشد. بدنه محصولات باداب از جنس اکرولیک 7لایه پوشش فایبرگلاس تقویت شده می باشد و از نظر بهداشتی بدنه وان جکوزی ها آنتی باکتریال می باشد که از رشد هر گونه باکتری و قارچ جلوگیری می کند.از سوی دیگر لايه آکروليک اين ورق ها سبب سهولت در نظافت آن نيز می گرد که اين مهم از تغيير رنگ و بو گرفتن محصول جلوگيری می کند.

شاسی وان جکوزی باداب

وان جکوزی های باداب روی شاسی قرار می گیرند این شاسي های از جنس استیل ضد زنگ می باشد که از ورق هایی به ضخامت 1mm و به ابعاد 25X25mm ساخته می شود.

پمپ وان جکوزی باداب

وان جکوزی ها برای اینکه بتوانند آب رو با فشار از جت های موجود در بدنه وان جکوزی بیرون بدند نیاز به پمپ قوی می باشد.تمامی پمپ های استفاده شده در شرکت باداب برای وان جکوزی ها از برند LX سری WTC استفاده شده است. پمپ LX داری استاندارد اتحادیه اروپا CE و استاندارد کشور آلمان TUV می باشد. این موتور ها مقاومت بالایی در برابر نفوذ رطوبت به داخل موتور می باشند. موتور های وان جکوزی یک اسب بخار و 1.5 اسب بخار می باشند.دبی خروجی در موتور های یک اسب بخار 460 L/M لیتر در دقیقه و برای 1.5 اسب بخار دبی خروجی 560 لیتر در دقیقهکه اين ميزان برای موتوری با آخرین توان بالاترين مقدار خروجی می باشد که هر کدام به انتخاب مشتري قابل نصب می باشند.

کلید محافظ جان وان جکوزی باداب

کلید محافظ جان موجود در وان جکوزی های باداب برای محافظت از برق گرفتگی روی تمامی مدل ها نصب می شود. محافظ جان در وان جکوزی ها به این صورت عمل می کند که در صورتی که هر گونه اتصال الکتریکی در سیستم برق و سیم کشی باشد برق را از منبع قطع می کند.

شیرآلات وان جکوزی باداب

شیرآلات وان جکوزی باداب با در خواست مشتری بر روی وان جکوزی اضافه می شود. این شیرآلات می تواندشيرآلات سه تيکه شامل دوش تلفنی ، شيرمخلوط و پرکن به همراه انتقال دهنده و شيرآلات چهار تيکه شامل شير مخلوط،انتقال دهنده، دوش تلفنی و پر کن  ویا شير آلات پنج تيکه شامل شير گرم،شير سرد، انتقال دهنده، دوش تلفنی و پرکن باشد.

 پانل دوش باداب ( شاور دوش های )

شرکت باداب برای بالا بردن لذت حمام کردن اقدام به تولید پانل دوش ( shower panel ) یا همان شاور دوش کرده است که آرامش و رضایت و رفع خستگی ناشی از گرفتگی عضلات بدن تأثیر بسزایی دارند ،  پانل دوش باداب دارای سردوش ثابت بالایی پانل دوش ، ماساژور های آبی مجهز شده به جت واش ( get clean ) مختلف در چند نقطه برای ماساژ بدن استفاده می شود، و یک سر دوش متحرک نصب شده بر روی پنل دوش شستشو ی کل بدن را فراهم می آورد.


مرتب سازی بر اساس: