خرید توالت فرنگی

امروزه کمتر خانه ای می توان پیدا کرد که در سرویس بهداشتی و حمام آن, توالت فرنگی استفاده نشده باشد. به اعتقاد بیشتر مردم دلیل خرید توالت فرنگی استفاده آسان و کاهش درد پا و جلوگیری از آسیب به مفاصل پا می باشد.  تولید کنندگان نیز با توجه به رشد فروش توالت فرنگی در زمینه طراحی اقدام به تولید انواع مدل های توالت فرنگی کرده اند.

انواع توالت فرنگی ها 

در حال حاضر توالت فرنگی ها رو به دو نوع توالت فرنگی زمینی و توالت فرنگی وال هنگ یا همان توالت فرنگی دیواری می توان تقسیم کرد.در زیر از هر مدل یک نمونه عکس را میتوانید مشاهده کنید.

عکس توالت فرنگی

عکس توالت فرنگی دیواری

قیمت توالت فرنگی 

قیمت توالت فرنگی با توجه به رنگ کیفیت لعاب و برند های ایرانی و خارجی متفاوت هست برای مثال قیمت توالت فرنگی طلایی و یا توالت فرنگی مشکی به مراتب از توالت فرنگی سفید گران تر هست. در مورد برند نیز, توالت فرنگی ترکیه یا توالت فرنگی ایتالیا از مدل های چینی و یا ایرانی گران تر هستند. شما میتوانید از قسمت مرتب سازی, لیست قیمت توالت فرنگی  رو بر حسب توالت فرنگی ارزان قیمت و یا بیشترین قیمت مرتب نماید .

توالت فرنگی زمینی

توالت فرنگی زمینی را هم می توان به سه مدل 1).توالت فرنگی یک تکه: در این مدل مخزن فلاش تانک و کاسه یه صورت یک تکه قالب گیری شده است به همین دلیل وزن بیشتری هم دارد. 2). توالت فرنگی دوتکه : مخزن و سنگ به صورت جدا قالب گیری و ساخته می شوند و در موقع نصب به هم پیچ می شوند. 3).توالت فرنگی بک تووال : این مدل که سنگ به دیوار تکیه داده میشود و فلاش تانک به صورت مخفی داخل دیوار پشتی جایگذاری می شود و اکثرا تخلیه به زمین هست .

توالت فرنگی وال هنگ

توالت فرنگی وال هنگ wall hung یا همان توالت فرنگی دیواری امروزه با توجه به اینکه فضای کمتری رو در سرویس بهداشتی می گیرد و زیبایی خواصی به محیط میدهد بیشتر از توالت فرنگی زمینی استفاده میشود. مخزن فلاش تانک توکار برای این مدل استفاده می شود و موقع ساخت داخل دیوار قرار میگیرد و سنگ وال هنگ روی دوتا پین که روی شاسی فلاش تانک توکار پیچ شده می نشیند و شما فقط بعداتمام کار سنگ رو مشاهده میکنیدو تمامی مکانیزم تخلیه داخل دیوار مخفی هست.


فیلم آموزش نصب توالت فرنگی