اجاق گاز استیل

اجاق گاز توکار استیل

اجاق گاز های توکار صفحه استیل را می توانیم به عنوان پر فروش ترین و متنوع ترین نوع اجاق گاز رومیزی نامید. با توجه به جنس صفحه استیل که در کنار زیبایی دارای دوام و کیفیت فوق العاده می باشد برای همین در بین خریداران اجاق گاز توکار مدل های استیل جایگاه خاصی دارند.

خرید اجاق گاز صفحه استیل

خرید اجاق گاز صفحه استیل را برای کسانی که دوست دارند در منزل بیشتر آشپزی کنند پیشنهاد می کنیم. در واقع شما با اجاق گاز رومیزی استیل با خیال راحت می توانید از چندین سر شعله گاز، همزمان استفاده کنید و هیچ نگرانی از بابت شکستن شیشه و یا خراب شدن صفحه نداشته باشید.

قیمت اجاق گاز توکار استیل

قیمت اجاق گاز های توکار صفحه استیل بیشتر به جنس ورق و قطعات به کار رفته بستگی دارد در کنار اینها نوع برند در قیمت نهایی اجاق گاز ها دخیل می باشد برای مثال قیمت اجاق گاز های استیل ایرانی نسبت به خارجی ها ارزان تر است. هر چقدر برند شناخته تر باشد به مراتب قطعات با کیفیت و خدمات پس از فروش گسترده ای دارد و شما می توانید با خیال آسوده از این برند ها استفاده کنید.

بهترین برند اجاق گاز صفحه استیل موجود در بازار

در حال حاضر تعداد خیلی زیادی، برند ایرانی در زمینه تولید اجاق گاز های توکار صفحه استیل فعال هستند و شما می توانید با یک سرچ ساده در اینترنت و یا دور زدن در بازار انواع برند های اجاق گاز ها را مشاهده کنید از اجاق گاز های استیل ارزان قیمت تا گاز های رومیزی برند خارجی با کیفیت عالی،

اگر بخواهیم چند برند معروف اجاق گاز استیل را برای شما معرفی کنیم می توانیم به ، اجاق گاز توکار استیل البرز – اخوان  – بیمکث – کن – مستر پلاس – ایلیا استیل – لتو  و چند برند دیگر اشاره کرد.

روش نگهداری و مراقبت صحیح از اجاق گاز توکار استیل

نگهداری و مراقبت از اجاق گاز های صفحه استیل خیلی راحت تر و آسانتر است زیرا هم تمیز کردن صفحه استیل راحت است و هم اینکه استیل لکه را زیاد نمایان نمی کند. ولی در نظر داشته باشید به هیچ عنوان نباید اجاق گاز استیل را مواد اسیدی بشورید زیرا باعث خراب شدن و تیره شدن رویه استیل می شود برای شستشو آب و تمیز کننده های ساده کافی است.

گارانتی اجاق گاز های صفحه استیل

اکثر کارخانه ها برای اجاق گاز های توکار استیل 18 ماه گارانتی در نظر می گیرند که در طی این 18 ماه هر مشکلی اجاق گاز شما داشته باشد کارخانه موظب به تعمیر و در برخی موارد تعویض اجاق گاز می باشد.

مرتب سازی بر اساس: