سینک ظرفشویی کورین

سینک ظرفشویی کورین اولین بار توسط یک شرکت آمریکایی تولید شد. سینک های کورین که بیشتر با نام سینک از جنس سنگ مصنوعی هم در ایران شناخته می شود از ترکیب چند سنگ معدنی و مواد عالی تشکیل می شد. سینک های آشپزخانه کورین در مقایسه با سینک های ظرفشویی استیل دارای مقاومت بالا و بهداشتی تر می باشد.

برای مشاوره رایگان و خرید سینک ظرفشویی کورین با شماره 09194109168 تماس بگیرید.

مزایا و معایب سینک ظرفشویی کورین

کسانی که قصد خرید سینک ظرفشویی کورین دارند اکثرا در مورد "مزایا و معایب سینک ظرفشویی کورین" سوال دارند در ادامه مزایا و معایب را بررسی می کنیم :

مزایا سینک کورین

  • یکپارچه بودن و بدون درز بودن سینک های کورین
  • مقاومت بالا در برابر حرارت
  • ضد لک و ضد جرم
  • عدم نفوز مایعات داخل کورین
  • تنوع رنگ و طرح بالا
  • قابل ترمیم بودن و فرم پذیری سینک های کورین

معایب سینک ظرفشویی کورین

به عنوان معایب سینک ظرفشویی کورین می توان فقط قیمت بالای سینک های ظرفشویی کورین را نسبت به مدل های استیل بیان کرد ولی از انجایی که کیفیت و طول عمر سینک های کورین بسیار بالاتر است قابل چشم پوشی است.

قیمت سینک ظرفشویی کورین

آنچه که تعیین کننده قیمت سینک های ظرفشویی کورین است برند و مواد اولیه استفاده شده در تولید سینک های کورین می باشد. سینک های ظرفشویی کورین ایرانی یا همان سینک های ظرفشویی سنگ مصنوعی نسبت به سینک های کورین خارجی ارزان قیمت می باشد.

سینک ظرفشویی کورین ایرانی

با افزایش روز به روز قیمت ارز در ایران، سینک های کورین خارجی نیز افزایش قیمت چشم گیری داشتند برای همین برند های ایرانی اقدام به تولید سینک های آشپزخانه ایرانی کردند از برند های معروف در تولید سینک های کورین ایرانی می توان به برند های فورنیکا، ماربل استون، pga، سامسنگان اشاره کرد که از لحاظ قیمت خیلی ارزان تر از مشابه خارجی می باشد ولی از لحاظ کیفیت می توانند با خارجی ها رقابت کنند.