هود مخفی توکار خرید آنلاین

هود مخفی

هود مخفی چیست؟ مواردی مختلفی برای انتخاب هود آشپزخانه وجود دارد که شامل قدرت مکش، میزان صدا، شکل ظاهری و تناسب آن با آشپزخانه شما می شود. یکی از مدل های این وسیله هود مخفی است که محل نصب آن با هودهای معمولی متفاوت است و در درون کابینت نصب می شود. صفحه ی مکش این نوع هود از قدرت بالایی برخوردار بوده و بر روی اجاق گاز قرار می گیرد. از ویژگی های این نوع هود این بوده که تاثیر زیادی بر روی زیبایی کابینت ها نداشته و فضای کمی را اشغال می کند.

برای مشاور رایگان خرید و نصب توالت فرنگی تماس بگیرید. 09194109168 

مرتب سازی بر اساس:

خرید هود مخفی


هود مخفیجهت خری هود توکار یا مخفی که به طور معمول در آشپزخانه هایی با متراژ کم و کوچک نصب می‌گردد شما می توانید به سایت فروشگاهی اسنپ کالا مراجعه کنید و هود مورد نظر خود را خریداری کنید. چرا که این امر به مصرف کننده کمک می‌کند تا فضای بیشتری از آشپزخانه خود را به کابینت اختصاص دهد و زیبایی و تناسب کار را در دکوراسیون خود حفظ نماید. همچنین مصرف کنندگانی که آشپزخانه بدون دودکش دارند نیز می‌توانند از هود آشپزخانه مخفی بهره بگیرند. چون که انواع هود توکار با قابلیت نصب فیلتر زغالی به بازار ارائه می‌شوند و این نوع فیلترها نیاز به نصب خروجی هوا و دودکش ندارند.

هود زیر کابینتی مخفی


هود زیر کابینتیهود زیر کابینتی مخفی طراحی جدیدی هست که در اکثر آشپزخانه‌های مدرن استفاده می شود. هود‌ های مخفی در کابینت نصب میشوند و صفحه مکش آن ها با قدرت، دقیقاً بر روی اجاق گاز قرار می‌گیرد. طرح کابینت با هود مخفی یک طرح خیلی موفق به حساب می آید. آشپزی در آشپزخانه وقتی راحت‌تر و جذاب‌تر میشود که مطمئن باشید چربی و بوی غذا هایی که در محیط آشپزخانه در اثر پخت و پز ایجاد م یشود قرار است به راحتی از فضا خارج شود. پس هود‌ها از مهم‌ترین ابزارهای آشپزخانه هستند. این که هود چه مقدار از فضای آشپزخانه رو اشغال می‌کند، دغدغه ذهن خیلی از کسانی است که درگیر تغییر دکوراسیون آشپزخانه ی خود هستند از این رو ایده هود زیر کابینتی برای این افراد بسیار کار آمد خواهد بود.

قیمت هود مخفی در کابینت

قیمت هود مخفی در کابینت یکی دیگر از دغدغه های خریداران هود مخفی کابینتی است اما مزایای خرید انواع هود مخفی کابینت قیمت ارزان آن است که این ویژگی بیشتر به دلیل حذف نما در کار ایجاد شده است. تنوع موجود در محصول نیز به راحتی در سایت اسنپ کالا قابل مشاهده است. از این رو خریداران محترم می‌توانند انواع هود مخفی کابینتی آشپزخانه را در کمترین زمان با هم مقایسه نمایند و هود مورد نظر خود را به صورت آنلاین و از طریق فروشگاه اینترنتی اسنپ کالا انتخاب و خریداری کنند.

قیمت هود مخفی


هود مخفی ارزان

قیمت هود مخفی به عوامل مختلفی از جمله سایز هود مخفی و برند هود مخفی بستگی دارد برند هایی که هود مخفی با قیمت ارزان تر نسبت به بقیه برند ها را دارند در زیر به چند نمونه اشاره می شود.

  • هود مخفی کلاسیک
  • هود مخفی صدرا
  • هود مورب آرتمیس
  • هود هیدیک
  • هود مورب زرتوس 
  • هود مخفی جیلارد