سینک ظرفشویی T&D

سینک ظرفشویی آشپزخانه T&D

سینک ظرفشویی آشپزخانه T&D ( تی اند دی) جز محصولات تولیدی شرکت تندیس درخشان می باشد. این شرکت تولید کننده لوازم خانگی ، محصولات خود را با برند T&D به بازار عرضه می کند.

تی اند دی دارای کادری مجرب و متخصص در زمینه واردات و پخش تجهیزات آشپزخانه ( هودآشپزخانه ، اجاق گاز صفحه ای ،سینک ظرفشویی، فرتوکار،قهوه ساز ، کشو گرم کن و مایکروویو) به عنوان یکی از برند های لوازم خانگی با هدف تامین جلب رضایت مشتری پا در مسیر قرار داده است.

قیمت سینک ظرفشویی تی اند دی T&D

کیفیت مطلوب در کنار قیمت مناسب سینک های ظرفشویی آشپزخانه تی اند دی باعث استقبال خود در بازار ایران شده است. برند تی اند دی کیفیت را سرلوحه کار خود کرده است لذا در راستای حصول این هدف تلاش خود را بر پایه بهبود مستمر در کلیه زمینه ها از طریق اجرای استانداردهای جهانی با مدیریت کیفیت و قیمت مناسب رضایتمندی مشتریان را دارد.

گارانتی و خدمات پس از فروش تی اند دی

گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات تی اند دی برای افزایش رضایتمندی مشتریان هر روز نسبت به روز قبل گسترده تر و راحت تر می شود. با پیشرفته ترین امکانات محصولات تولیده شده را مورد بررسی قرار دهد و در نهایت با تکیه بر سازمان مشتری مدار ، تلاش مساعد خود را در زمینه هر چه بهتر شدن محصولات ارائه می نماید .

تی اند دی با فناوری و تکنولوژی روز با اخذ گواهی استاندارد ملی ایران ، گرید انرژی A ، برند برتر کیفیت سال 1394 ،Iso10002، ISo9001 ، اروپاCE ، و دیگر استاندارد ها … سعی در حفظ کیفیت محصولات خود دارد .