لیست قیمت هود درسا

هود آشپزخانه درسا

هود های آشپزخانه درسا توسط شرکت پدیده دنیای مدرن تولید می شود درسا یک هود آشپزخانه ایرانی با کیفیت است که از سال 1380 با تصمیم این برند برای ورود به عرصه تولید هود آشپزخانه تولید می شود. اگر چه درسا دارای تجربه‌ای سه دهه‌ای در تولید لوازم خانگی در ایران است، اما بدون توجه به این پیشینه ارزشمند، همواره در طول سال‌های گذشته به دنبال طراحی، تولید و ارائه هود های شومینه ای، دیواری، مخفی برای سلیقه های گوناگون مشتریان و مصرف‌کنندگان ایرانی و غیر ایرانی بوده است.

مرتب سازی بر اساس:

قیمت هود آشپزخانه درسا

قیمت هود های آشپزخانه درسا به عنوان یکی از پیشگامان تولید هود های با کیفیت ایرانی و جزو معدود برند های ایرانی صادر کننده هود آشپزخانه نسبت به برند های مشابه خارجی قیمت ارزان تری دارد شما می توانید در سایت اینترنتی اسنپ کالا انواع هود های درسا را با بهترین قیمت مشاهده و خرید نمایید.

گارانتی و خدمات پس از فروش درسا

برند ایرانی تولید کننده هود درسا با بیش از 500 نفر پرسنل، 300 نماینده فروش، 460 نماینده خدمات پس از فروش و میلیون‌ها نفر مصرف‌کننده، دارای خانواده ای بزرگ در ایران و سایر کشور‌ها به عنوان « خانواده‌ بزرگ درسا » است. خدمات پس از فروش هود درسا در همه شهر ها وجود دارد و گارانتی درسا شامل تمامی قطعات هود می باشد.

لیست قیمت هود درسا

ما در فروشگاه اینترنتی اسنپ کالا لیست قیمت هود درسا را برای خریدارن عزیز با بیشترین درصد تخفیف قرار دادیم تا با خیال راحت بتوانبد از طریق سایت ثبت سفارش کنید. شما می توانید با استفاده از فیلتر های سایت لیست قیمت ارزان ترین هود را فیلتر و مشاهده کنید.