سینک ظرفشویی ایلیا استیل

سینک ظرفشویی آشپزخانه ایلیا استیل

سینک ظرفشویی آشپزخانه ایلیا استیل از تولیدات شرکت فردوس کاران امید می باشد که از سال 1385 در زمینه تولید لوازم خانگی از جمله سینک های ظرفشویی توکار و روکار شروع به کار کرده است.

سینک های استیل ایلیا استیل علاوه بر بازار داخلی برای کشور های منطقه نیز صادر می شود و می توان گفت از لحاظ کیفیت برند ایلیا استیل جزو بهترین تولید کنندگان سینک ظرفشویی می باشد.

سینک ظرفشویی توکار ایلیا استیل

سینک های ایلیا استیل در مدل های توکار و روکار تولید می شود سینک های توکار در دو سری فانتزی و نیمه فانتزی تولید می شود سینک های توکار استیل ایلیا استیل در عرض های 52 و 50 تولید می شود و برای کسانی که می خواهند آشپزخانه ای شیک و جذاب داشته باشند پیشنهاد می شود.

مرتب سازی بر اساس:

سینک ظرفشویی روکار ایلیا استیل

قیمت سینک های روکار ایلیا استیل نسبت به سینک های توکار ارزان قیمت تر می باشد. سینک های روکار ایلیا استیل در عرض های 50 و 60 سانتی متری تولید می شود.

گارانتی و خدمات پس از فروش ایلیا استیل

واحد کنترل کیفیت سینک های ظرفشویی ایلیا استیل به عنوان واحد سازمانی مستقل و زیر نظر مستقیم مدیریت عامل وظیفه کنترل و بازرسی سینک های تولیدی ایلیا را در مراحل مختلف فرایند بر عهده دارد.

این واحد به پشتوانه کادر علمی مجرب و بهره مندی از تجهیزات و ابزارآلات اندازه گیری پیشرفته و کالیبره شده مورد نیاز ، انجام تست های عملکرد و دوام محصولات را بر عهده دارد.

تمام مدل سینک های ظرفشویی تولید شده شرکت ایلیا استیل دارای 120 ماه گارانتی می باشد .