سینک ظرفشویی اخوان

سینک ظرفشویی آشپزخانه اخوان

سینک های ظرفشویی آشپزخانه اخوان را می توان به عنوان پرفروش ترین سینک ظرفشویی در بازار ایران نام برد. سینک ظرفشویی اخوان در انواع مدل ها و طرح های مختلف تولید می شود.

اگر دنبال خرید سینک ظرفشویی هستید به شما برند اخوان را پیشنهاد می کنیم چون این برند برای هر سلیقه ای سینک ظرفشویی تولید می کند. برند اخوان را می توان یکی از قدیمی ترین برند های تولید لوازم خانگی نام برد این برند در سال 1348 توسط آقای محسن اخوان جم تاسیس شده است و تا به امروز انواع لوازم خانگی از جمله سینک های ظرفشویی در مدل ها و طرح های مختلف تولید می کند.

مرتب سازی بر اساس:

انواع سینک ظرفشویی اخوان

اخوان در انواع مدل سینک ظرفشویی تولید می کند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم:

سینک ظرفشویی توکار اخوان پر فروشترین سینک ظرفشویی می باشد که تنوع بسیار بالایی دارد. سینک های توکار اخوان اکثرا عرض 50 یا 52 سانتی متر دارند و برای نصب روی صفحه کابینت استفاده می شود.

سینک ظرفشویی روکار اخوان از قدیمی ترین مدل های سینک ظرفشویی می باشد که نسبت به سینک های توکار کاربرد کمتری دارند و عرض سینک های روکار اکثرا 50 یا 60 سانتی متر می باشد.

سینک زیر صفحه ای اخوان که امروزه برای کسانی که می خواهند آشپزخانه ای متفاوت و شیک داشته باشند بیشتر پیشنهاد می شود. این سینک ها اکثرا به عنوان سینک زیر صفحه کورین نصب می شود و روز به روز به تعداد کسانی که قصد خرید سینک زیر صفحه ای دارند افزوده می شود.

قیمت سینک ظرفشویی آشپزخانه اخوان

سینک ظرفشویی آشپزخانه اخوان با بهره گیری از توان نیروهای داخلی سعی بر آن داشته است قیمت سینک ظرفشویی آشپزخانه خود را با قیمت مناسب در اختیار خریداران قرار دهد. قیمت سینکهای اخوان نسبت به گستردگی خدمات پس از فروش و کیفیت محصولات، بسیار مناسب می باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش اخوان

اخوان دارای خدمات پس از فروش گسترده در سراسر کشور تمام مدل اجاق سینک ظرفشویی تولید شده شرکت اخوان دارای 120 ماه گارانتی می باشد .