فروش انواع توالت فرنگی زمینی

خرید توالت فرنگی

دیگر نیازی نیست که اشاره کنیم خرید توالت فرنگی برای هر خانه ای امری ضروری است چون در حال حاضر بالای 80% خانه های آپارتمانی مجهز به توالت فرنگی است با توجه به مزیت های زیادی که توالت فرنگی ها دارند هر روز محبوب تر می شود در این صفحه چندین مدل از توالت فرنگی های ایرانی و خارجی از بهترین برند ها وجود دارد که می توانید از لحاظ شکل ظاهری، قیمت و مشخصات بررسی کنید.

برای مشاور رایگان خرید و نصب توالت فرنگی تماس بگیرید. 09194109168 


مرتب سازی بر اساس:

نکات مهم قبل از خرید توالت فرنگی زمینی 


توالت فرنگی زمینیبرای خرید توالت فرنگی زمینی یا همان توالت فرنگی معمولی باید آکس محل نصب توالت فرنگی را داشته باشید. منظور از آکس فاصله دیوار پشت توالت فرنگی تا وسط خروجی فاضلاب است با متر زدن ساده می توانید اندازه را بدانید که معمولا مابین 12 سانتی متر تا 30 سانتی متر می تواند متغییر باشد ولی امروزه اکثرا سازنده های ساختمان و مهندسین 20-25 سانتی متر در نظر می گیرند و بیشترین تنوع مدل های توالت فرنگی ها در همین بازه است.
انواع توالت فرنگی

امروزه توالت فرنگی هایی که در بازار عرضه می شوند برای جلب رضایت مشتریان خود انواع مختلفی دارد که در زیر به آن اشاره شده است:

  • انواع توالت فرنگی برحسب اندازه
  • انواع توالت فرنگی برحسب شکل ظاهری
  • انواع توالت فرنگی از نظر دوام و استحکام
  • انواع توالت فرنگی براساس روش تخلیه
  • انواع توالت فرنگی از نظر نوع درب
  • انواع توالت فرنگی برحسب محل نصب
  • انواع توالت فرنگی برحسب برند
  • انواع توالت فرنگی برحسب مدل


interior design for toilet Off 73% - www.sales.sp.gov.br

انواع توالت فرنگی برحسب اندازه


انواع توالت فرنگی دارای یک اندازه استاندارد در محل نشیمن هستند. زیرا کوچک یا بزرگ بودن این دهانه، می‌تواند نشستن را سخت کند و فرد نمی‌تواند خود را تمیز کند.


انواع توالت فرنگی برحسب شکل ظاهری


مدل‌های مختلف توالت فرنگی برحسب شکل ظاهری، رنگ و ... وجود دارد که انتخاب یکی از آن‌ها بیشتر سلیقه‌ای خواهد بود. اما بهتر است به سراغ رنگی بروید که دیر جرم گرفته و در صورتی که بخواهید آن را تمیز کنید، با مشکل کم رنگ شدن رنگ‌های بدنه مواجه نشوید. معمولا رنگ سفید در میان مردم، بیشتر پسندیده می‌شود. از طرفی شکل توالت فرنگی هم اهمیت زیادی دارد. توالت‌های امروزی در عین حال که کارایی مناسبی دارند، فضای کمتری را اشغال کرده و شیک تر هستند.


انواع توالت فرنگی از نظر دوام و استحکام


دوام و استحکام توالت فرنگی بسیار مهم است چرا که قرار است شما برای سالیان طولانی از توالت فرنگی استفاده کنید. اگر کاسه آن از متریال بادوام تهیه نشده باشد، سریعا کارایی خود را از دست داده و زود خواهد شکست. اگر قرار است برای خرید توالت فرنگی هزینه نمایید، از همان ابتدا به دنبال بهترین جنس بروید. از طرفی استحکام توالت فرنگی برای نشستن بر روی آن، بسیار اهمیت دارد. کاسه آن باید توان تحمل وزن سنگین را داشته باشد. لذا سعی کنید که از بهترین جنس توالت فرنگی انتخاب کنید.


انواع توالت فرنگی براساس روش تخلیه


نوع تخلیه توالت فرنگی هم در انتخاب شما باید نقش داشته باشد. زمانی که مواد وارد توالت فرنگی می‌شود، باید به بهترین شکل ممکن تخلیه شود به گونه که کمترین ماده ای در لوله‌ها باقی نماند. لذا سرعت و کیفیت تخلیه توالت فرنگی باید ملاک اصلی خرید توالت فرنگی باشد.

انواع توالت فرنگی از نظر نوع درب


برخی از انواع توالت فرنگی، دارای دربی هستند که به صورت اتومات بسته می‌شود. زمانی که استفاده از آن تمام شد، با فشار دادن دکمه‌ای، به آرامی درب بسته می‌شود. اما در موارد دیگر، باز و بسته کردن درب توالت فرنگی به صورت دستی است. این که شما کدام نوع توالت فرنگی را انتخاب کنید، سلیقه‌ای است و بسته به بودجه‌ای که می‌خواهید در نظر بگیرید، متفاوت خواهد بود.


انواع توالت فرنگی برحسب محل نصب


نواع توالت فرنگیتوالت های فرنگی را می‌توان بر روی دیوار و یا بر روی زمین نصب نمود که به ترتیب به آن‌ها توالت فرنگی دیواری و زمینی گفته می‌شود. در انواع زمینی، اطمینان بیشتری وجود دارد زیرا شما مطمئن خواهید بود که هر وزنی را تحمل کرده و نگرانی از بابت افتادن ندارید. اما در انواع دیواری، باید توالت فرنگی را در ارتفاع معینی از زمین نصب کنید. مخزن آب توالت فرنگی زمینی هم داخل دیوار و هم روی دیوار نصب می‌شود، اما مخزن آب توالت فرنگی دیواری، داخل دیوار نصب خواهد شد. لازم است بدانید که توالت فرنگی دیواری، حجم و اندازه کوچک تری داشته و در نتیجه فضای کمتری را اشغال خواهد کرد.


بهترین برند توالت فرنگی


برند توالت فرنگیبرند های توالت فرنگی و شرکت‌های تولید کننده انواع توالت فرنگی متنوع بوده و این امکان برای شما فراهم شده است که از میان آن‌ها، به سراغ بهترین برند تولیدی بروید. یکی از عوامل تفاوت قیمت بین انواع توالت فرنگی همین تنوع در برند است. البته توجه داشته باشید که همیشه گران تر بودن یک برند، به معنی کیفیت بالای تولیدی نیست. زمانی که قصد دارید توالت فرنگی را از برند مورد نظر خود خریداری نمایید، ابتدا از کیفیت تولیدات آن‌ها مطمئن شده و سپس تصمیم خود را نهایی کنید.


توالت فرنگی برند ایرانی


با خرید از برندهای ایرانی می‌توانید یک توالت فرنگی باکیفیت را به قیمتی بسیار کمتر از نمونه خارجی آن تهیه کنید. برندهای مروارید، گلسار فارس، گاتریا، چینی کرد، فلاش تانک ایران و مینا از تولیدکنندگان شناخته شده انواع چینی بهداشتی هستند. 


توالت فرنگی مروارید


توالت فرنگی مرواریدکارخانه چینی بهداشتی مروارید از سال ۱۳۶۸ آغاز به کار کرد. این شرکت با ظرفیت تولید ۱۲هزار تن در سال، بهره‌گیری از تکنولوژی روز و مواد اولیه مرغوب، از برندهای مطرح کشور است. مروارید انواع توالت فرنگی، ایرانی و روشویی را به بازار عرضه می‌کند. توالت فرنگی مروارید در سه دسته یک تکه، دو تکه و وال هنگ قابل خریداری است. 


توالت فرنگی گلسار فارس


توالت فرنگی گلسارگلسار فارس از بزرگترین تولیدکنندگان چینی بهداشتی کشور است. توالت فرنگی، توالت ایرانی، روشویی و روکابینتی از محصولات این برند هستند. گلسار با بهره‌گیری از تکنولوژی روز، بهبود روش‌های تولید و کارشناسان مجرب توانسته به یکی از موفق‌ترین تولیدکنندگان داخلی تبدیل شود.

توالت فرنگی چینی کرد


توالت فرنگی چینی کردو دیگر برند نام‌آشنای داخلی چینی کرد است. این شرکت معتبر در سال ۱۳۶۲ به هدف طراحی و تولید انواع چینی بهداشتی شروع به کار کرد. مجموعه چینی کرد با به کارگیری تجهیزات بروز، مواد اولیه مرغوب و بیش از ۱۲۰۰ نیروی متخصص، بهترین محصولات را به هموطنان ارائه می‌دهد. محصولات این برند شامل چهار دسته اصلی توالت فرنگی، توالت ایرانی، روشویی و زیردوشی هستند. 


 توالت فرنگی گاتریا


توالت فرنگی گاتریاچینی نام یا گاتریا از دیگر برندهای باکیفیت داخلی در زمینه تولید انواع چینی بهداشتی است. این برند فعالیت خود را از سال ۱۳۷۹ به هدف توسعه صنعت چینی بهداشتی آغاز کرد. انواع توالت فرنگی، توالت ایرانی، روشویی، استراکچر و… در مجموعه گاتریا تولید می‌شوند. استفاده از طراحان بنام ترکیه و ایتالیا، مواد اولیه مرغوب و تکنولوژی روز، مهم‌ترین ویژگی محصولات این برند هستند.


 توالت فرنگی مینا


توالت فرنگی مدل میناکارخانه مینا از سال ۱۳۴۸ فعالیت خود را آغاز کرد. این برند امروزه در زمینه تولید انواع چینی بهداشتی مرغوب مطرح است. توالت فرنگی‌های مینا در انواع یک تکه، دو تکه و وال هنگ در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌شوند. کیفیت بالا و طراحی شکیل از مهم‌ترین ویژگی محصولات این برند هستند.قیمت توالت فرنگی ایرانی


در حال حاضر توالت فرنگی ایرانی در بازار بین ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار الی ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت دارد. تفاوت قیمت به دلیل مدل، برند، سیستم تخلیه، خودشور و سایر امکانات است. شما می‌توانید برای اطلاع دقیق از قیمت هر مدل، به صفحه لیست قیمت اسنپ کالا مراجعه کنید. به علاوه بهترین مارک توالت فرنگی در تنوع بالا، با مراجعه به فروشگاه اسنپ کالا قابل خریداری است. برای مشاهده برندها و مشخصات هر مدل، می‌توانید به صفحه توالت فرنگی در سایت اسنپ کالا مراجعه کنید.


توالت فرنگی برند خارجی


1- TOTO

اولین برند در لیست بهترین برند توالت فرنگی خاجی، برند TOTO است. این برند محصول کشور ژاپن است. مؤسس شرکت TOTO کازوچیکا آوکورا است. این شرکت، توالت فرنگی‌های خود را با فرهنگ ظروف سفالی چین در هم آمیخته شده است. با خرید برند TOTO ترکیبی از ظرافت ژاپنی، ترکیبی از فن آوری و آینده نگری صنعت سفالگری را تجربه کنید. شهرت و افتخار این برند، دلیل حضور در این راهنمای خرید توالت فرنگی است.


2- Kohler

در لیست بهترین برند توالت فرنگی خارجی، برند Kohler یکی از بهترین برندهای بازار است. این برند کار خود را با ساخت لوازم کشاورزی در شهر کوچک ویسکانسون (Wisconson)، شروع کرد. سپس در سال 1883 ، کوهلر صنعت سفالگری را وارد محصولات خود نمود. پس از آن به تولید توالت فرنگی پرداخت. پس از گذشت سال‌های مختلف، شرکت کوهلر خود را به یکی از شرکت‌های چند ملیتی تبیدل کرده است. توالت‌های کوهلر محکم بوده و می‌تواند، انواع مختلفی از توالت فرنگی‌های خوش رنگ را تولید کند.


3- Sterling

این کارخانه، مدتها پیش کارگاه تولیدی لوازم بهداشتی و شیر آلات بوده است. اما امروزه بعد از ترکیب با کارخانه Kohler، توانایی تولید توالت فرنگی را نیز دارد. همانطور که پیش از گفته شد، کارخانه Kohler را می‌توان بهترین برند توالت فرنگی خارجی نامید. به جرأت می‌توان برند Sterling را برند زیرمجموعه Kohler نیز نامید. شرکت Sterling در صفحه اول خود نوشته است “هر روز، روز زندگی است.” شاید این شعار به این معناست، که آنها به محصولات خود افتخار می‌کنند، و یا به خود می‌بالند، که هرروز، دیگران از محصولات آنها استفاده می‌کنند. قیمت این برند، در مقایسه با سایر برندها بسیار پایین است. بنابراین اگر بودجه کمی در اختیار دارید، می‌توانید از این برند استفاده نمایید. با توصیفات گفته شده از برند Sterling، می‌توان این برند را نیز جزء بهترین برند توالت فرنگی خارجی دانست.


4- Jacuzzi

نام برند Jacuzzi همه ما را به یاد جکوزی معروف می‌اندازد. بله این همان جکوزی است. این شرکت در سال 1950 با تولید یک پمپ وارد بازار شد. پس از ان با تولید وان جکوزی معروف، بازار سرویس بهداشتی را متوجه خود ساخت. وان‌های جکوزی، بیشتر به دلیل قابلیت آب درمانی خود مورد توجه قرار گرفتند. همزمان با تولید وان جکوزی، توالت فرنگی جکوزی نیز تولید شد، که به علت خاطره خوبی که مصرف کنندگان از این برند داشتند، مورد توجه قرار گرفت. علت وجود این برند، در لیست بهترین برند توالت فرنگی خارجی، فلاش تانک توالت فرنگی قدرتمند این برند است. این فلاش تانک تولید خود شرکت جکوزی بوده، از فشار قابل ملاحظه‌ای برخوردار است. این فشار آب بالا، برای برخی از خوانندگان راهنمای خرید توالت فرنگی، امری ضروری به شمار می‌رود.


5- Gerber

برند گربر، اکنون یکی از برندهای تولیدی سرویس بهداشتی است. کیفیت بالا و قیمت مناسب آن سبب خوشنامی این برند، در سرتاسر دنیا شده است. محصولات برند گربر، بسیار محکم و سبک است. این امر باعث تمایز این برند با سایر برندهای خارج از این مقاله می‌شود. برند خوش نام گربر نیز در لیست بهترین برند توالت فرنگی خارجی قرار می‌گیرد.


قیمت توالت فرنگی خارجی


قبل از انتخاب هر قابلیت بهتر است با یک هزینه مشخص شروع کنید چون هر چه انتخاب می کنید باید با میزان بودجه شما همخوانی داشته باشد.
مقدار هزینه ای که برای یک توالت فرنگی خارجی  جدید می پردازید بستگی به نوع سیستم فلاش تانک (سیفون) " البته سیفون برای توالت فرنگی های والهنگ (دیواری) و بک تو وال (Back to Wall) باید جداگانه خریداری گردد"، طراحی، برند و نیز دوام و چندین ویژگی منحصربه فرد دارد که هنگام خرید و مقایسه ممکن است قیمت توالت های فرنگی موجود را بالا یا پایین کنند. همان طور که می دانیم برای هر چیز سه سطح قیمت ارزان، معمولی و گران وجود دارد. توالت فرنگی های لوکس و گران قیمت معمولا پیشرفته تر و قدرتمندتر هستند و در آنها آخرین تکنولوژی ها و طراحی های استثنایی به کار رفته است. بنابراین طبیعی است که قیمت آنها بالاتر باشد.

خرید اینترنتی توالت فرنگی


در این مقاله، راهنمای خرید توالت فرنگی، به صورت کامل توضیح داده شد. در این مقاله ویژگی‌ها و نکاتی که برای خرید توالت فرنگی باید مدنظر داشته باشید، توضیح داده شد. برندها و تولید کنندگان برتر این صنعت، در ایران و جهان، معرفی شد. با توجه به شرایط و دغدغه عموم مشتریان سایت اسنپ کالا که دارای نماد اعتبار می باشد شما به راحتی می توانید از این سایت خرید کرده و حتی مشاوره رایگان با مشاوران مجموعه سایت فروشگاهی اسنپ کالا داشته باشید.


توالت فرنگی مشکی


توالت فرنگی مشکیتوالت فرنگی رنگ مشکی مدتی است که در دنیای طراحی مدرن  موج می زند و نخبگان زیبایی شناسی این رنگ را با زندگی روزمره سازگار کرده اند.
وقتی نوبت به دکوراسیون داخلی می رسد رنگ مشکی بد است. مردم فکر می کنند تزئین با رنگ مشکی تیره و افسرده کننده است. اما این چنین نیست. واقعیت این است که حداقل کمی رنگ سیاه در هر جایی ضروری است. سیاه رنگ شب است این رنگ چشمگیر ، شیک است و جلوه ای را ایجاد می کند که برای هر فضای داخلی ضروری است. درست مانند ریمل مژه بر روی مژه ها ، رنگ مشکی، رنگ ها و شکل های اطراف را تقویت می کند. رنگ مشکی را می توان در هر خانه و حتی سرویس بهداشتی و به هر سبکی استفاده کرد.


    


توالت فرنگی سفیدتوالت فرنگی سفیدتوالت فرنگی سفید بهترین انتخاب برای فضاهای کوچک است و می تواند دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک شما را روشن و دلباز نشان دهد. تصویر مقابل نمونه ای زیبا از یک سرویس بهداشتی مدرن و زیبا تماما سفید است. طراح برای افزایش دید بصری حمام، روشویی کابینتی دوبل و توالت فرنگی را سفید انتخاب کرده و آنها را در یک طرف حمام قرار داده است. همچنین آینه بزرگ بالای روشویی، پنجره عمودی بلند و نورپردازی عالی نیز در بزرگتر نشان دادن فضای کوچک حمام نقش مهمی را ایفا می کنند.

روش خرید توالت فرنگی از اسنپ کالا

برای خرید بهترین مارک و برند توالت فرنگی در فروشگاه اینترنتی اسنپ کالا بهترین برند ها را با لیست قیمت و عکس و ابعاد همراه با آپشن ها در اختیار شما قرار داده ایم تا به راحتی با مقایسه مدل ها و برند ها بهترین خرید را انجام بدهید برای خرید توالت فرنگی به سایت اسنپ کالا مراجعه کنید.