لیست قیمت هود ایلیا استیل

هود آشپزخانه ایلیا استیل

شرکت فردوس کاران امید ( ایلیا استیل ) از سال 1385 در زمینه لوازم خانگی مانند هود آشپزخانه سینک و... تاسیس شد. ایلیا استیل با بهره مندی از پشتیوانه تجربه چند ساله در واردات انواع لوازم خانگی اقدام به تاسیس یکی از مجهزترین کارخانه تولید هود آشپزخانه در شهرک صنعتی پرند شده است.

شرکت ایلیا استیل تولید کننده انواع هود آشپزخانه هم اکنون بعنوان يكی از پيشگامان صنعت توليد سینک، هود و اجاق گازهای توکار آشـپزخانه توانسته اسـت محصولاتی گوناگون با كيفيتی مطلوب و مردم پسند توليد و عرضه نمايد.

 

قیمت هود آشپزخانه ایلیا استیل

قیمت هود های آشپزخانه ایلیا استیل نسبت به مدل های مشابه از نظر کیفیت خیلی بهتر است. طبق ادعای شرکت ایلیا استیل هود های این کارخانه هم تراز با محصولات خارجی می باشد ولی قیمت مناسب این هود ها باعث شده تا هم در داخل و هم خارج مشتریان زیادی داشته باشد.

ایلیا استیل بیشتر از فروش کالا به رضایت مشتریان اهمیت داده و آگاهی از نیاز مشتریان و تامین آن را سرمنشا تلاشهای خود قرار داده است ، به طوریکه دقت در مراحل تولید و سیستم اطمینان کنترل کیفی ، هود های ایلیا استیل را از مرغوبیت خاصی برخوردار ساخته که برای مصرف کننده اعتماد را به ارمغان می آورد.

گارانتی و خدمات پس از فروش ایلیا استیل

واحد کنترل کیفیت هود های ایلیا استیل به عنوان واحد سازمانی مستقل و زیر نظر مستقیم مدیریت عامل وظیفه کنترل و بازرسی هود های تولیدی ایلیا را در مراحل مختلف فرایند بر عهده دارد .

این واحد به پشتوانه کادر علمی مجرب و بهره مندی از تجهیزات و ابزارآلات اندازه گیری پیشرفته و کالیبره شده مورد نیاز ، انجام تست های عملکرد و دوام محصولات را بر عهده دارد.

تمام مدل هود های تولید شده شرکت ایلیا استیل دارای 24 ماه گارانتی می باشد .

لیست قیمت هود ایلیا استیل

ما در فروشگاه اینترنتی اسنپ کالا لیست قیمت هود ایلیا را برای خریدارن عزیز با بیشترین درصد تخفیف قرار دادیم تا با خیال راحت بتوانبد از طریق سایت ثبت سفارش کنید.

شما می توانید با استفاده از فیلتر های سایت لیست قیمت را بر حسب ارزان ترین هود با بالا تنظیم کنید.