سینک های استیل استیل البرز

سینک استیل آشپزخانه استیل البرز

سینک استیل آشپزخانه استیل البرز با کیفیت عالی می باشد استیل البرز یک برند ایرانی می باشد که توسط صنایع استیل البرز در شهر شیراز تولید می شود. استیل البرز اولین تولید کننده و صادر کننده انواع سینک های آشپزخانه از جمله سینک های توکار ، سینک های روکار و زیر صفحه ای می باشد.

برند استیل البرز با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات در زمینه کاری خود توانسته است پاسخگوی تقاضای بازار ایران باشد.

سینک های استیل آشپزخانه ایرانی استیل البرز علاوه بر بازار داخلی به بیش از ۴۰ کشور جهان از جمله خاورمیانه، خاور دور، کانادا، جنوب آفریقا، اقیانوسیه و اروپا صادر می شود.

مرتب سازی بر اساس:

سینک توکار آشپزخانه استیل البرز

سینک های توکار استیل البرز دارای اکثرا دارای عرض 52 سانتی متر می باشد و روی صفحه کانتر نصب می شود و دارای زیبایی خاصی می باشد. قیمت سینک های توکار نسبت ره سینک ها روکار گرانتر می باشد.

پرفروش ترین سینک استیل البرز ، سینک های توکار این برند هستند.

سینک روکار آشپزخانه استیل البرز

سینک های روکار که کمترین فروش را دارند اکثرا در دو عرض 50 و 60 تولید می شود و هم سطح با صفحه کانتر نصب می شود و در محلی که سینک روکار نصب شود دیگر صفحه کابینت دور ان نصب نمی شود. سینک های روکار ارزان قیمت تر از مدل های سینک های توکار می باشد.

قیمت سینک استیل آشپزخانه استیل البرز

قیمت سینک های استیل البرز به عنوان یکی از پیشگامان تولید سینک استیل ایرانی با کیفیت عالی و جزو معدود برند های ایرانی صادر کننده سینک روکار و توکار آشپزخانه نسبت به برند های مشابه خارجی قیمت ارزان تری دارد شما می توانید در سایت اینترنتی اسنپ کالا انواع سینک توکار استیل البرز و روکار و زیر صفحه ای این برند را با بهترین قیمت مشاهده و خرید نماید.

گارانتی و خدمات پس از فروش استیل البرز

خدمات پس از فروش و گارانتی سینک های استیل البرز را می توان یکی از بهترین و پیشرو ترین برند ایرانی نام برد. گسترده ترین شبکه خدمات پس از فروش و نصب سینک در ایران را می شود گفت استیل البرز دارد و واقعاً گارانتی این شرکت عالی است. تمامی مدل سینک های روکار و توکار آشپزخانه استیل البرز 20 ماه گارانتی دارد.