خرید اینترنتی فر توکار

فر توکار آشپزخانه

خرید فر توکار آشپزخانه از زمانی که اجاق گاز های مبله جای خود را به گاز های صفحه ای دادند، روز به روز بیشتر شد. فر توکار آشپزخانه علاوه بر کاربرد های زیاد مانند پختن غذا، کیک و شیرینی در شیک تر شدن دکوراسیون آشپزخانه نیز نقش زیادی دارد برای همین اکثر طراحان موقع نصب کابینت آشپزخانه جای مخصوصی برای نصب فر توکار در نظر می گیرند.

مشاور رایگان خرید فر توکار آشپزخانه، با شماره 09194109168 تماس بگیرید.


انواع فر توکار آشپزخانه 

انواع فرهای توکار موجود در بازار از بابت نوع سوخت به صورت زیر دسته بندی می شوند.

  • فر توکار تمام گازی 
  • فر توکار تمام برقی 
  • فر توکار برقی گازی

بهترین فر توکار آشپزخانه

برای خرید بهترین فر توکار باید به چند نکته توجه کنیم اول اینکه باید مشخص کنیم فر توکار ایرانی یا خارجی؟؟ فر توکار برقی یا گازی؟؟ و آپشن های مورد نیاز را مشخص کنیم. و در اخر به این نکته دقت کنید که فری که می خواهید خرید کنید باید حداقل یک دهه نیاز شما را در آشپزخانه برآورده کند پس هم از لحاظ انتخاب برند هم از لحاظ گارانتی باید خرید مناسبی داشته باشید. 

سایز فر توکار

سایز فر توکار اکثرا  60 سانتی متر می باشد ولی فرهای توکاری با سایز های 90 سانتی متری و 120 سانتی متری هم موجود می باشد.

ظرفیت فر توکار

ظرفیت فر توکار بر حسب لیتر بیان می شود و این ظرفیت متعدد می باشد برای مثال فر های توکار موجود در بازار در ظرفیت های  25 لیتری ، 28 لیتری ، 40 لیتری ، 55 لیتری، 65 لیتری و 70 لیتری می باشد موقع خرید فر توکار باید به برند و گارانتی و مقدار مصرف انرژی توجه داشته باشید تا بهترین خرید را داشته باشید.

روش تمیز کردن فر

برای تمیز کردن داخل فر توکار اول باید دوشاخه فر را از برق جدا کنید. سپس در صورتی که فر داغ نباشد یک دستمال نرم آغشته به صابون را مرطوب کنید و تمام قسمت های داخلی را پاک کنید پس از پاک کردن با استفاده از یک دستمال خشک تمام قسمت های تمیز شده را خشک کنید. شیشه جلوی فر را می توانید با استفاده از شیشه پاکن و دستمال نرم تمیز کنید.

مرتب سازی بر اساس: