سینک ظرفشویی بیمکث

سینک ظرفشویی آشپزخانه بیمکث

سینک های ظرفشویی استیل بیمکث محصول شرکت ستاره طلایی صنعت می باشد که از سال 1360 در زمینه تولید سینک های استیل ظرفشویی و سایر لوازم خانکی شروع به فعالیت کرده است.

بیمکث با بیش از 30 سال سابقه درخشان در صنعت لوازم آشپزخانه، با اتخاذ رویکرد خودکفایی ملّی، امروزه به عنوان یک برند ایرانی تولید کننده سینک ظرفشویی تبدیل شده است. سیاست تولید در بیمکث، مبتنی بر پیشرفته ­ترین ماشین آلات و تکنولوژی مدرن و با بهترین کادر متخصص ایرانی و مشاورین خارجی می­ باشد.

مرتب سازی بر اساس:

سینک ظرفشویی توکار بیمکث

سینک توکار استیل بیمکث از پرفروش ترین سینک های ظرفشویی در بازار می باشد. عمق سینک های توکار بیمکث 19-22 سانتی متر می باشد. کیفیت ورق های سینک های ظرفشویی بیمکث بسیار بالا می باشد و با نمونه های خارجی قابل رقابت است.

قیمت سینک ظرفشویی آشپزخانه بیمکث

بیمکث به عنوان پر فروش ترین سینک های ظرفشویی آشپزخانه در بازار ایران می باشد قیمت سینک استیل بیمکث نسبت به کیفیت عالی اون بسیار مناسب می باشد. خدمات پس از فروش گسترده برای تمامی محصولات ، اطمینان خاطر بالایی برای مشتریان نسبت به انتخاب خود فراهم کرده است.

گارانتی و خدمات پس از فروش بیمکث

سینک ظرفشویی استیل بیمکث دارای 120 ماه گارانتی شرکت بیمکث با یک عمر خدمات پس از فروش می باشد. ایجاد شبکه گسترده خدمات پس از فروش در 32 استان کشور و دریافت گواهی نامه های ایزو 10002 و ایزو 10004 در مدیریت شکایات و رضایتمندی مشتری گواهی بر این مدعاست.