لیست قیمت اجاق گازهای رومیزی درسا

اجاق گاز رومیزی درسا

اجاق گاز های رومیزی درسا توسط شرکت پدیده دنیای مدرن تولید می شود گاز های رومیزی ایرانی درسا با کیفیت عالی تولید شده از بهترین قطعات ایرانی و خارجی می باشد. گاز های توکار درسا از سال 1380 با تصمیم این برند بر حسب نیاز بازار تولید می شود. اگر چه درسا دارای تجربه‌ای سه دهه‌ای در تولید لوازم خانگی در ایران است، اما بدون توجه به این پیشینه ارزشمند، همواره در طول سال‌های گذشته به دنبال طراحی، تولید و ارائه اجاق گاز های شیشه ای و استیل برای سلیقه های گوناگون مشتریان و مصرف‌کنندگان ایرانی و غیر ایرانی بوده است.

قیمت اجاق گاز توکار درسا

قیمت اجاق گاز های توکار درسا به عنوان یکی از پیشگامان تولید اجاق گاز ایرانی با کیفیت، و جزو معدود برند های ایرانی صادر کننده اجاق گاز رومیزی آشپزخانه نسبت به برند های مشابه خارجی قیمت ارزان تری دارد شما می توانید در سایت اینترنتی اسنپ کالا انواع اجاق گاز رومیزی درسا را با بهترین قیمت مشاهده و خرید نمایید.

گارانتی و خدمات پس از فروش درسا

برند ایرانی تولید کننده اجاق گاز درسا با بیش از 500 نفر پرسنل، 300 نماینده فروش، 460 نماینده خدمات پس از فروش و میلیون‌ها نفر مصرف‌کننده، دارای خانواده ای بزرگ در ایران و سایر کشور‌ها به عنوان « خانواده‌ بزرگ درسا » است. خدمات پس از فروش گاز های درسا در همه شهر ها وجود دارد و گارانتی درسا شامل تمامی قطعات اجاق گاز می باشد.