سینک ظرفشویی درسا

سینک ظرفشویی آشپزخانه درسا

سینک ظرفشویی آشپزخانه درسا از سال 1380 توسط شرکت پدیده دنیای مدرن تولید می شود برند درسا دارای تجربه‌ای سه دهه‌ای در تولید لوازم خانگی در ایران است، اما بدون توجه به این پیشینه ارزشمند، همواره در طول سال‌های گذشته به دنبال طراحی، تولید و ارائه جدید ترین مدل های سینک های ظرفشویی برای سلیقه های گوناگون مشتریان و مصرف‌کنندگان ایرانی و غیر ایرانی بوده است.

قیمت سینک ظرفشویی درسا

سینک های ظرفشویی آشپزخانه درسا در بازار به عنوان قیمت مناسب ترین سینک ظرفشویی معروف می باشد. برند درسا با کیفیت ایرانی و جزو معدود برند های ایرانی صادر کننده سینک ظرفشویی آشپزخانه نسبت به برند های مشابه خارجی قیمت ارزان تری دارد. شما می توانید در سایت اینترنتی اسنپ کالا انواع سینک های ظرفشویی درسا را با بهترین قیمت مشاهده و خرید نمایید.

گارانتی و خدمات پس از فروش درسا

برند ایرانی تولید کننده سینک ظرفشویی درسا با بیش از 500 نفر پرسنل، 300 نماینده فروش، 460 نماینده خدمات پس از فروش و میلیون‌ها نفر مصرف‌کننده، دارای خانواده ای بزرگ در ایران و سایر کشور‌ها به عنوان « خانواده‌ بزرگ درسا » است. خدمات پس از فروش سینک ظرفشویی درسا در همه شهر ها وجود دارد و گارانتی درسا برای همه مدل سینک ها 120 ماه می باشد.