لیست قیمت هود آشپزخانه کن

هود آشپزخانه کن

شرکت لوازم خانگی کن تولید کننده انواع مدل هود های آشپزخانه که از سال 1363 تا به امروز توانسته سهم بزرگی از بازار کشور را برای محصولات هود آشپزخانه پوشش داده است. برند ایرانی کن با بکارگیری دانش فنی روز و نیروهای متخصص و مجرب و با تعامل با کشورهای اروپایی پیشرو توانسته است جدید ترین مدل هود آشپزخانه شومینه ای، دیواری (مورب) و مخفی را تولید کند و در این صنعت و حوزه تکنولوژی و تأمین قطعات اساسی و حساس، گام بلندی در پیشرفت در این زمینه برداشته است.

مرتب سازی بر اساس:

قیمت هود آشپزخانه کن

قیمت هود های آشپزخانه کن با دانستن این که برند کن پر فروش ترین نوع هود آشپزخانه را در بازار ایران را دارا می باشد نسبت به بقیه برند های ایرانی هم سطح خود ارزان ترین و با کیفیت ترین هود ها را دارد. شما می توانید در سایت اینترنتی اسنپ کالا انواع هود های کن را با بهترین قیمت مشاهده و خرید نماید.

گارانتی و خدمات پس از فروش کن

برند هود آشپزخانه کن دارای استانداردهای ISO9001:2008 ،ISO14001:2004 و OHSAS18001:2007 می باشد و در نهادینه کردن فرهنگ مشتری مداری و جلب و افزایش رضایت مشتریان پیشرو است. و در نهادینه کردن اصل کیفیت گرایی و رعایت استانداردهای ملی و بین المللی و ارتقاء سطح کیفی و انگیزه ای نیروی انسانی از پیشگامان تولید هود است. تمامی هود های آشپزخانه کن دارای 25 ماه گارانتی می باشد.

لیست قیمت هود کن

ما در فروشگاه اینترنتی اسنپ کالا لیست قیمت هود کن را برای خریدارن عزیز با بیشترین درصد تخفیف قرار دادیم تا با خیال راحت بتوانید از طریق سایت ثبت سفارش کنید. شما می توانید با استفاده از فیلتر های سایت لیست قیمت ارزان ترین هود را فیلتر و مشاهده کنید.