لیست قیمت هود آشپزخانه سیمر

هود آشپزخانه سیمر

شرکت سیمر تولید کننده انواع هود آشپزخانه از مدل های شومینه ای، هود دیواری (مورب) و هود مخفی در منطقه صنعتی ایوانکی در ۵۵ کیلومتری شرق تهران و با داشتن بیش از ۱۶ هزار متر مربع مساحت کارخانه در سال ۱۳۸۷ بصورت حرفه ای شروع به تولید کرد.

هود های سیمر با تلاش مهندسین و کارگران سخت کوش و مدیریت کارآمد موفق به اخذ انواع استانداردها و گواهینامه های داخلی و بین المللی گردید. که از جمله استاندارد مدیریت کنترل کیفیت از TUV ایتالیا (ISO 9001:2008) به شماره ردیابی ۴۷۵۳۱۳۸ و دارنده گواهینامه استاندارد صادرات به اروپا CE از TUV ایتالیا به شماره ردیابی ۴۷۵۳۱۳۹ بوده و دارای نشان استاندارد اجباری جمهوری اسلامی ایران به شماره ردیابی ۷۳۲۱۲۱۲۸۹۵ می باشد.

هود های سیمر دارای موتور فلزی با قدرت و صدای کم می باشد که بدنه این هود ها در رنگ های مشکی و سفید تولید می شود.

مرتب سازی بر اساس:

قیمت هود آشپزخانه سیمر

سیمر یک برند ایرانی تولید کننده هود آشپزخانه است که هود هایی با کیفیت خوب تولید می کند، شرکت سیمر سعی برآن داشته است که هود هایی با کیفیت استاندارد و با قیمت مناسب تولید و در اختیار خریداران نماید.

گارانتی و خدمات پس از فروش سیمر

تمام مدل هود های تولید شده شرکت سیمر دارای 18 ماه گارانتی از زمان نصب می باشد و طبق اعلام شرکت سیمر کارخانه سیمر به جهت تامین رضایت مشتریان شهر تهران و احترام به حقوق بانوی ایرانی در صورت تقاضای خریدار، امور خدمات پس از فروش تجهیزات سیمر توسط سرویسکار آقا با همراهی پرسنل خانم ارائه می گردد.

لیست قیمت هود سیمر

شما می توانید در فروشگاه اینترنتی اسنپ کالا لیست قیمت هود های سیمر را با بیشترین درصد تخفیف مشاهده نماید و از طریق همین سایت ثبت سفارش کنید و به صورت پرداخت درب منزل دریافت کنید.

شما می توانید با استفاده از فیلتر های سایت لیست قیمت را بر حسب ارزان ترین هود با بالا تنظیم کنید.