خرید توالت فرنگی وال هنگ

خرید توالت فرنگی وال هنگ دیواری

الان همه دنبال داشتن یک سرویس بهداشتی که منظم و شیک هستند، با خرید توالت فرنگی وال هنگ فضای کمتری برای نصب گرفته می شود و سرویس بهداشتی شما بسیار بروز و شیک می شود در ادامه چندین مدل توالت فرنگی وال هنگ از برند های ایرانی و خارجی را می توانید مشاهده کنید.

برای مشاور رایگان خرید و نصب توالت فرنگی وال هنگ تماس بگیرید.  09194109168 

مرتب سازی بر اساس:

منظور از توالت فرنگی وال هنگ چیست؟


فروش توالت فرنگی وال هنگ اسنپ کالا

توالت فرنگی وال هنگ یا همان توالت فرنگی دیواری یک نوع توالت فرنگی است که روی دیوار نصب می شود کلمه وال هنگ Wall hung به معنی آویزان از دیوار می باشد. در این نوع توالت ها با توجه به اینکه فلاش تانک روی کاسه نیست از لحاظ اندازه نسبت به توالت فرنگی معمولی کوچک تر و شیک تر است.


مزیت تولت فرنگی وال هنگ


فروش وال هنگ لوکس اسنپ کالا

با توجه به اینکه وال هنگ ها مزایایی بیشتری نسبت به فرنگی های معمولی دارد برای همین به تعداد خریداران توالت فرنگی های توکار روز به روز بیشتر و بیشتر می شود در ادامه لیست چند مزیت مهم وال هنگ را می توانید مشاهده کنید.

  • توالت فرنگی وال هنگ فضای کمتری اشغال می کند.
  • راحتی نظافت وال هنگ نسبت به مدل های قدیمی
  • تنظیم ارتفاع نصب وال هنگ (موقع نصب فلاش تانک توکار می توانید بالا تر یا پایین تر نصب کنید).
  • چون فلاش تانک وال هنگ داخل دیوار است پس باعث کاهش صدا می شود.نکات مهم قبل از خرید توالت فرنگی وال هنگ


خرید توالت وال هنگ

بیشتر مشتریانی که از اسنپ کالا توالت فرنگی والهنگ خرید کرده اند چند سوال مشترک داشتند در ادامه به این سوالات پاسخ می دهیم:

آیا می شود به جای توالت فرنگی زمینی موجود در سرویس بهداشتی کاسه وال هنگ نصب کرد؟ 

جواب کوتاه بله می شود ولی در نظر داشته باشید برای نصب و لوله کشی توالت فرنگی توکار وال هنگ باید خروجی فاضلاب روی دیوار کشیده شود پس کف تا دیوار برای لوله گذاری تخریب دارد و از طرفی چون فلاش تانک توکار مورد استفاده برای توالت های وال هنگ باید داخل دیوار پشت کاسه وال هنگ قرار گیرد پس باید دیوار هم به ارتفاع دودا 150 سانتی متر و به عرض 60 سانتی متر برای جاگذاری فلاش تانک تخریب شود.

آیا همه دیوار ها امکان نصب توالت فرنگی وال هنگ دارند؟

در حالت کلی دیوار هایی که ضخامت آن 10 سانتی متر باشد امکان نصب توالت فرنگی وال هنگ را دارد ولی این به آن معنا نیست که برای دیوار های نازک امکان نصب نیست! و با تغییرات در حجم دیوار قابل نصب هست.


خرید توالت فرنگی وال هنگ از اسنپ کالا


آکس توالت فرنگی والهنگ اسنپ کالا

برای خرید توالت فرنگی وال هنگ از اسنپ کالا باید دو تا چیز را بدانید اول اینکه آیا فلاش تانک داخل دیوار نصب شده است؟ آکس پیچ های روی دیوار چند سانتی متر است؟ (منظور فاصله دوتا پیچ چند سانتی متر است؟ که معمولا 23 یا 18 سانتی متر است).

اگر فلاش تانک داخل دیوار نصب نشده است شما هیچ محدودیتی برای خرید کاسه وال هنگ ندارید فقط موقع نصب فلاش تانک توکار دقت کنید که آکس فلاش تانک را با آکس توالت فرنگی دیواری خریداری شده یکی انتخاب کنید. ولی اگر فلاش تانک توکار از قبل داخل دیوار نصب شده باشد باید قبل از خرید کاسه وال هنگ حتما آکس را بدانید و بر حسب آکس موجود، توالت فرنگی وال هنگ را خرید کنید.

بهترین برند های توالت فرنگی وال هنگ


وال هنگ خارجی مشکی اسنپ کالا
فروشگاه اینترنتی اسنپ کالا، فروشنده انواع مدل های و برند های توالت فرنگی والهنگ است، در این صفحه می توانید انواع برند های ایرانی و خارجی را با بهترین قیمت خرید کنید. اسنپ کالا نمایندگی فروش بهتربن برند های توالت فرنگی وال هنگ است و قیمت وال هنگ های موجود در اسنپ کالا با بیشترین تخفبف و بهترین قیمت برای خرید شما ثبت شده است.
در ادامه برند های برتر تولید کننده وال هنگ را می توانید مشاده کنید.

  • وال هنگ چینی کرد
  • وال هنگ مروارید
  • وال هنگ آرمیتاژ
  • وال هنگ گلسار


قیمت توالت فرنگی وال هنگ (دیواری)


قیمت وال هنگ اسنپ کالا
قیمت توالت فرنگی های والهنگ (دیواری) به ویژگی های وال هنگ مانند رنگ، لعاب، سایز، نوع درب و ... است. برای نمونه توالت فرنگی وال هنگ مشکی قیمت بالاتری نسبت به توالت فرنگی وال هنگ سفید است. قیمت وال هنگ ایرانی ارزان تر از برند های خارجی است، وال هنگ های خارجی به دو دلیل قیمت بالایی دارد اولا وال هنگ خارجی از لحاظ لعاب خیلی کیفیت بالاتری نسبت به والهنگ ایرانی دارد ثانیا اینکه چون وال هنگ های خارجی با قیمت دلاری وارد می شود و هزینه گمرگی و هزینه باربری هم دارد به مراتب گران تر از برند های ایرانی می باشد.