لیست قیمت هودهای مس

هود آشپزخانه مس

هود آشپزخانه مس را می توان به عنوان اولین هود آشپزخانه ایرانی نام برد که از سال 1362 اقدام به تولید هود کرده است.

مس در حال حاضر جدید ترین مدل هود آشپزخانه شومینه ای ، دیواری (مورب) و مخفی را تولید می کند و در این صنعت و حوزه تکنولوژی می توان گفت یکی از پیشگامان می باشد.

هود های آشپزخانه مس با تمرکز بر توسعه صنعت لوازم آشپزخانه و ارتقای سطح سلامت محیط خانه همگام با دستاوردهای علمی و فنی بین المللی این صنعت، آغاز به کار نمود و در این راستا با بهره گرفتن از نیروی های متخصص داخلی و نیز با بکارگیری و آموزش کارگران ماهر موفق به تولید کیفی محصولات خود در سطح ملی و فرا منطقه ای گردید.

قیمت هود آشپزخانه مس

قیمت هودهای آشپزخانه مس بسیار مناسب می باشد این برند ایرانی ضمن مشارکت فعال در تدوین استاندارد ملی هود خوراکپزی موفق به دریافت نشان استاندارد ملی ایران (در بدو تدوین) در سال ١٣٧٩ و سپس موفق به استقرار مدیریت تصمین کیفیت ایزو ٩٠٠٢ در سال ١٣٨٠ و تعمیم آن به ایزو ٩٠٠١ در سال بعد گردید. به نوعی می شود گفت هودهای آشپزخانه مس بهترین قیمت و کیفیت را در بین هود های تولید داخل دارد. شما می توانید در سایت اینترنتی اسنپ کالا انواع هود های مس را با بهترین قیمت مشاهده و خرید نماید.

گارانتی و خدمات پس از فروش مس

برند مس دارای شبکه خدمات پس از فروش گسترده در سراسر ایران می باشد که با توجه به حفظ و تداوم کیفیت محصولات، عنایت ویژه به حقوق مصرف کننده، رضایتمندی مشتری، پشتیبانی و خدمات موثر پس از فروش دارد. کارخانه لوازم خانگی مس بالاترین افتخار خود را، «اعتماد مشتریان» دانسته و با امید یه حفظ و تداوم این اعتماد، به استمــــرار ارتقاء کمی و کیفــــــی محصولات و خدمات خود استوار است.

لیست قیمت هود مس

ما در فروشگاه اینترنتی اسنپ کالا لیست قیمت هود مس را برای خریدارن عزیز با بیشترین درصد تخفیف قرار دادیم تا با خیال راحت بتوانبد از طریق سایت ثبت سفارش کنید. شما می توانید با استفاده از فیلتر های سایت لیست قیمت ارزان ترین هود را فیلتر و مشاهده کنید.