لیست قیمت اجاق گازهای ایلیا استیل

اجاق گاز صفحه ای آشپزخانه ایلیا استیل

شرکت فردوس کاران امید ( ایلیا استیل ) از سال 1385 در زمینه لوازم خانگی مانند اجاق گاز های شیشه ای و استیل و... تاسیس شد. ایلیا استیل با بهره مندی از پشتیوانه تجربه چند ساله در واردات انواع لوازم خانگی اقدام به تاسیس یکی از مجهزترین کارخانه تولید اجاق گاز رومیزی آشپزخانه در شهرک صنعتی پرند شده است.

شرکت ایلیا استیل تولید کننده انواع اجاق گاز های توکار شیشه ای و استیل آشپزخانه هم اکنون بعنوان يكی از پيشگامان صنعت توليد سینک، هود و اجاق گازهای توکار آشـپزخانه توانسته اسـت محصولاتی گوناگون با كيفيتی مطلوب و مردم پسند توليد و عرضه نمايد.

اجاق گاز استیل و شیشه ای ایلیا استیل

اجاق گاز رومیزی استیل و شیشه ای ایلیا استیل یکی از پرفروش ترین و برترین محصولات ساخته شده توسط این شرکت است. قطعات اصلی استفاده شده در اجاق گاز های توکار استیل و شیشه ای ایلیا استیل شامل فندک الکتریکی،ترموکوپل و سر شعله ساخت شرکت ساباف و دیفندی ایتالیا می باشد.

شیشه های اجاق گاز های شیشه ای ایلیا استیل از جنس نشکن بوده و در برابر ضربه و حرارت و دمای بیش از 800 درجه سانتی گراد مقاوم است.

اجاق گاز های صفحه ای استیل دارای صفحات استیل کاملا ضد خش است و سهولت در نظافت از مزایای آن محسوب می گردد.

قیمت اجاق گاز رومیزی آشپزخانه ایلیا استیل

قیمت گاز های شیشه ای و استیل ایلیا استیل نسبت به مدل های مشابه از نظر کیفیت خیلی بهتر است. طبق ادعای شرکت ایلیا استیل گاز های صفحه ای این کارخانه هم تراز با محصولات خارجی می باشد ولی قیمت مناسب این اجاق گاز ها باعث شده تا هم در داخل و هم خارج مشتریان زیادی داشته باشد.

ایلیا استیل بیشتر از فروش کالا به رضایت مشتریان اهمیت داده و آگاهی از نیاز مشتریان و تامین آن را سرمنشا تلاشهای خود قرار داده است ، به طوریکه دقت در مراحل تولید و سیستم اطمینان کنترل کیفی ، گاز های توکار ایلیا استیل را از مرغوبیت خاصی برخوردار ساخته که برای مصرف کننده اعتماد را به ارمغان می آورد.

گارانتی و خدمات پس از فروش ایلیا استیل

واحد کنترل کیفیت گاز های رومیزی ایلیا استیل به عنوان واحد سازمانی مستقل و زیر نظر مستقیم مدیریت عامل وظیفه کنترل و بازرسی اجاق گاز های تولیدی ایلیا را در مراحل مختلف فرایند بر عهده دارد.

این واحد به پشتوانه کادر علمی مجرب و بهره مندی از تجهیزات و ابزارآلات اندازه گیری پیشرفته و کالیبره شده مورد نیاز ، انجام تست های عملکرد و دوام محصولات را بر عهده دارد.

تمام مدل اجاق گاز های تولید شده شرکت ایلیا استیل دارای 24 ماه گارانتی می باشد .