خرید کابین دوش سونا بخار

خرید کابین دوش سونا شیشه ای حمام

خرید کابین دوش شیشه ای برای حمام و یا اتاق خواب برای کسانی که دنبال زندگی راحت و شیک هستند یک امر ضروری است. با خرید کابین دوش سونا بخار برای حمام، به راحتی محل دوش گرفتن را با بقیه حمام جدا کنید تا همیشه داخل حمام شما مرتب و تمیز بماند. 

اکثر کابین دوش ها در دو مدل و تیپ تولید می شوند، کابین دوش های ساده و کابین دوش های دارای سونا بخار و جکوزی. در ادامه چند مدل را با قیمت و مشخصات می توانید مشاهده و خرید کنید.

برای مشاور رایگان با شماره 09194109168 تماس بگیرید
مرتب سازی بر اساس:

خرید کابین دوش ساده

کابین دوش یعنی یک فضای بسته که دو سمت جلو شیشه است و پشت کابین دوش ها اکثرا از ورق اکرلیک است و دارای سقف و شیرآلات می باشد و بسته به سفارش شما می تواند داخلش ماساژور و جکوزی یا وان ساده هم داشته باشد. اکثر کارخانه ها تیپ 1 را به عنوان کابین دوش ساده تولید می کنند. 

خرید کابین سونا جکوزی دار

کابین های سونا بخار جکوزی دار نسبت به کابین دوش های ساده، مجهز تر می باشد و اکثرا دارای سونا بخار، جت های ماساژور پا ، کمر، سیستم صوتی و بسته به مدل می تواند دارای جکوزی هم باشد.

قیمت کابین سونا جکوزی دوش

قیمت کابین سونا جکوزی ها بستگی به آپشن ، سایز، نوع جنس و برند دارد ولی در حالت کلی اگر دنبال کابین دوش ارزان قیمت هستید می توانید تیپ یک کابین دوش ها را انتخاب کنید. قیمت کابین سونا بخار جکوزی ها با توجه به آپشن های زیادی که دارد به مراتب بالاتر از کابین دوش ساده است.

لیست قیمت کابین سونا جکوزی 

برای مشاهده لیست قیمت بروز کابین سونا بخار جکوزی دار و بدون جکوزی می توانید در همین صفحه روی مدل های بالا کلیک کنید و با توجه به آپشن ها قیمت بروز را مشاهده کنید.