سینک ظرفشویی آشپزخانه

سینک ظرفشویی آشپزخانه

سینک ظرفشویی آشپزخانه امروزه در هر خانه ای وجود دارد و یکی از لوازم ضروری می باشد، در مورد خرید سینک آشپزخانه حساسیت زیادی باید داشته باشید زیرا بیشترین کاربرد را دارد و موقع خرید باید نوع و جنس سینک ها بررسی شود.

مشاور رایگان خرید سینک آشپزخانه 09194109168 تماس بگیرید.

چه نکاتی باید قبل از خرید سینک ظرفشویی در نظر گرفته شود؟

موقع خرید سینک ظرفشویی آشپزخانه باید جهت لگن و نوع سینک را در نظر بگیرید. برای مشخص کردن جهت لگن سینک، باید وقتی روبروی سینک قرار گرفته اید جهت را مشخص کنید برای مثال اگر می خواهید لگن های سینک شما سمت راست باشد باید موقع خرید اینترنتی ، آپشن جهت سینک، "راست لگن" را انتخاب کنید و بر عکس.

مرتب سازی بر اساس:

انواع سینک ظرفشویی از بابت نصب

سینک های آشپزخانه از بابت نصب به سه دسته تقسیم می شوند. که در ادامه توضیح مختصری در مورد هر کدام می دهیم:

  • سینک ظرفشویی توکار
  • سینک ظرفشویی روکار
  • سینک ظرفشویی زیر صفحه ای

سینک ظرفشویی توکار

در حال حاضر سینک های توکار بیشترین کاربرد را در بین تمام مدل سینک های ظرفشویی دارد. اکثر سینک های توکار دارای عرض 52 سانتی متر می باشد و داخل کانتر نصب می شود.

سینک ظرفشویی روکار

سینک های روکار را می شود از قدیمی ترین نوع سینک ها نامید که وجود دارد. سینک های روکار تکثرا در عرض 60 سانتی متری تولید می شود و در قسمتی که سینک روکار نصب می شود دیگر صفحه کانتر وجود ندارد و اکثر بروی کابینت ایستاده نصب می شود.

سینک ظرفشویی زیر صفحه ای

سینک های ظرفشویی زیر صفحه ای جدید ترین نوع سینک ظرفشویی است که از زیر صفحه کانتر نصب می شود. سینک های زیر صفحه ای با استفاده از چسب زیر صفحه نصب می شود.

انواع سینک ظرفشویی آشپزخانه از لحاظ جنس

سینک های ظرفشویی از لحاظ جنس بدنه به چند دسته تقسیم می شود که در ادامه اشاره می شود:

  • سینک ظرفشویی استیل
  • سینک آشپزخانه کورین
  • سینک ظرفشویی گرانیتی
  • سینک شیشه ای
  • سینک های ترکیبی کورین استیل

خرید اینترنتی سینک ظرفشویی خرید سینک ظرفشویی به صورت حضوری در مقایسه با خرید اینترنتی سینک ظرفشویی، نیاز مند صرف هزینه و زمان کافی می باشد و در عصر ارتباطات و دیجیتال خرید حضوری زحمت بیهوده به حساب می آیند. برای همین ما در فروشگاه اینترنتی اسنپ کالا انواع سینک های ظرفشویی را برای انتخاب و خرید شما جمع کرده ایم تا به راحتی و با چند کلیک ساده خرید کنید. مزایای خرید اینترنتی سینک ظرفشویی از فروشگاه اسنپ کالا را می توان در صرفه جویی در وقت و انرژی، قدرت انتخاب بیشتر و پشتیبانی آنلاین خلاصه کرد.