شیرآلات دوش توکار

دلیل خرید شیرآلات توکار حمام چیست؟

شاید این سوال که "چرا شیرآلات توکار حمام نصب کنیم؟" در ذهن اکثر کسانی که قصد خرید شیرآلات توکار یا روکار را دارند, باشد.

اجازه بدید اینطور عرض کنیم در نظر بگیرید وقتی داخل یک سرویس حمام می شود , لوله ها شیر حمام به طور روکار از روی سرامیکی که کلی هزینه کرده اید و لوکس ترین سرامیک ها را خرید کردید عبور می کند و یا پس از مدتی استفاده لوله های شیرآلات دوش حمام رنگ اولیه خود را از دست داده اند,

برای مشاور رایگان خرید شیرآلات توکار حمام با شماره 09194109168 تماس بگیرید

نقش شیرآلات توکار حمام

به نظرتان اگر امکانی بود که شیرآلات به صورت توکار و داخل دیوار نصب می شد چقدر بهتر می شد و فضای حمام شما چقدر لوکس تر و زیباتر می شد؟ در حال حاضر اکثر شرکت های بزرگ تولید کننده شیرآلات اقدام به تولید شیرآلات توکار با کیفیت عالی کرده اند که ما در فروشگاه اینترنتی کالا118 تعدادی از این شیرآلات را به همراه عکس و لیست قیمت شیرآلات توکار حمام برای شما در این صفحه قرار داده ایم.

مقایسه قیمت شیرآلات توکار حمام با روکار

اگر بخواهیم قیمت شیرآلات توکار حمام را با قیمت شیرآلات دوش معمولی مقایسه کنیم به مراتب با توجه به مواد اولیه بکار رفته در ساخت شیر توکار حمام از آنجایی که این شیرآلات داخل دیوار نصب می شود و باید کیفیت و دوام بیشتری نسبت به شیرآلات معمولی داشته باشد قیمت بیشتری دارد.

قطعات و مکانیزم شیرآلات توکار دوش

شیرآلات توکار دوش دارای یک عدد شیر مرکزی یا همان مغزی می باشد که نسبت به تیپ متعلقات شیر توکار که انتخاب می کنید داخل دیوار کار گذاشته می شود. اکثر برندها دو نوع شیر مغزی دارند یکی برای تیپ های پایین و دیگری برای تیپ های بالا استفاده می شود.