سینک ظرفشویی گرانیتی

سینک های ظرفشویی گرانیتی در حال تبدیل شدن به یکی از انتخاب های کسانی است که می خواهند آشپزخانه لوکس داشته باشند. سینک ها ظرفشویی گرانیتی از ترکیب سنگ گرانیتی و رزین اکرلیک می باشد.

سینک های ظرفشویی گرانیتی بهتر است یا استیل ؟

خریداران سینک آشپزخانه گرانیتی همیشه چند سوال دارند که در ادامه این سوال ها را با هم بررسی می کنیم.

"سینک گرانیت خوبه؟" کیفیت سینک های گرانیتی بسیار بالاست و از لحاظ بهداشتی هم آنتی باکتریال است و مقاومت بالایی در برابر حرارت دارد.

"گرانیتی بهتر است یا استیل؟" از لحاط زیبایی و شیک بودن سینک های گرانیتی خیلی بهتر از استیل می باشد زیرا شما می توانید انواع رنگ سینک گرانیتی را سفارش بدید و رنگ را مناسب با دکور آشپزخانه انتخاب کنید.

از لحاظ نگهداری سینک های گرانیتی ضد خش می باشد و خیلی سخت تر در مقایسه با سینک استیل خط و خش می افتد.

مزایای سینک ظرفشویی گرانیتی

سینک های ظرفشویی گرانیتی یکپارچه تولید می شود و مایع نمی تواند داخل سینک نفوذ کند برای همین نگهداری و نظافت سینک های ظرفشویی گرانیتی خیلی راحت می باشد و از مزایای دیگر سینک آشپزخانه گرانیتی می توان به ضد لک و جرم بودن آنها اشاره کرد و مقاومت بالایی در برابر وسایل گرم دارد. تنوع رنگ سینک های ظرفشویی گرانیتی از مزایای دیگر این سینک ها می باشد.

معایب سینک ظرفشویی گرانیتی

از معایب سینک های ظرفشویی گرانیتی قیمت آن در مقایسه با مدل های استیل است که با توجه به کیفیت بالای اون ، قیمت بالایی دارد.

قیمت سینک ظرفشویی گرانیتی

قیمت سینک های ظرفشویی گرانیتی بستگی به مدل، برند و کیفیت مواد اولیه دارد، سینک های گرانیتی ایرانی نسبت با خارجی ها قیمت ارزان تری دارد. شما می توانید در فروشگاه اینترنتی اسنپ کالا قیمت سینک گرانیتی را بر حسب سایز و مدل انتخاب کنید.