خرید ست اکسسوری روشویی شیک

خرید اکسسوری سرویس بهداشتی 

سرویس بهداشتی یکی از مهم ترین بخش از هر خانه است و مانند فضای های دیگر خانه باید ظاهری زیبا و شیک داشته باشد. خرید اکسسوری های مخصوص روشویی و سرویس بهداشتی یک راه ارزان برای داشتن سرویس بهداشتی شیک و لاکچری است. استفاده از اکسسوری سرویس بهداشتی یکی از نکات مهم در ایجاد ظاهری زیبا در این مکان محسوب می شود. در ادامه چند مدل از اکسسوری های ست را با قیمت و مشخصات برای خرید شما معرفی می کنیم.

برای مشاور رایگان با شماره 09194109168 تماس بگیرید

مرتب سازی بر اساس:

اکسسوری سرویس بهداشتی چیست؟

خرید اکسسوری سرویس بهداشتی

یشه استفاده از اکسسوری سرویس بهداشتی در قرن بیست و یکم رواج یافت. در زبان انگلیسی اکسسوری یعنی با اضافه کردن یک شیء به شیء دیگر آن را مفید تر، زیبا تر یا کاربردی تر جلوه دهیم. به طور کلی اکسسوری به لوازم جانبی گفته می شود. کاربرد اکسسوری در دکوراسیون سرویس بهداشتی: اکسسوری در دکوراسیون سرویس بهداشتی موجب پوشیده شدن یک ضعف در سرویس بهداشتی و در هر جای خانه می شود.انواع اکسسوری: اکسسوری ها به دوسته تقسیم می شود:

 اکسسوری های حمل شونده و اکسسوری های نصب شونده که در ادامه با هر یک از این نوع اکسسوری ها بیشتر آشنا خواهید شد.

ست اکسسوری سرویس بهداشتی شامل چه چیز هایی می باشد؟


ست اکسسوری سرویس بهداشتیدر کل ست اکسسوری سرویس بهداشتی به ابزاری کاربردی در فضای بهداشتی می گویند، که در سرویس بهداشتی و توالت فرنگی است. که علاوه بر کاربردی که دارند به زیبایی هر چه بیشتر این قسمت از محیط خانه کمک می کند. این ست های مدل از زیبایی خاص برخوردار است و از آنجایی که هم رنگ هستند جلوه خاصی به محیط می بخشند.
انواع ست و اکسسوری سرویس بهداشتی بر اساس جنس آن ها:ست اکسسوری حمام

ست و اکسسوری های سرویس بهداشتی از لحاظ جنس به چند گروه تقسیم می شوند: پلاستیکی، چدنی، سرامیک، آهن و فولاد با روکش مینا البته ناگفته نماند اجناس ترکیبی هم در بازار موجود می باشد.

از اجزای ست های سرویس بهداشتی جا مایع می باشد که انواع مختلفی دارد:

با این که جا مایع عضو کوچکی از ست و اکسسوری  های سرویس بهداشتی است اما کاربرد های زیادی دارد. با انتخاب یک مدل جا مایع مناسب می توانید کمک بزرگی به تامین بهداشت تک تک افراد خانواده بکنید. امروزه انواع مختلفی از جا مایع ها در بازار عرضه می شود و تنوع آن زیاد است. برای انتخاب مناسب جا مایع ادامه مطلب را مطالعه فرمائید.

جا مایع ساده


 

جا مایع سادهاین نوع از جا مایعی ها از یک مخزن و یک پمپ دستی تشکیل شده است. این نوع جزء اولین مدل های جا مایعی هستند که جایگزین خوبی برای صابون شدند. این نوع از جا مایع طرح ها و جنس های مختلفی دارند برای مثال: پلاستیک، رزین، پلکسی، شیشه، استیل، سرامیک و چوبی و... در بازار موجود می باشد.

جا مایع چشمی:


جا مایع چشمیاین نوع جا مایع ها از نوع مدرن هستند که نیازی به تماس دست با آن ها نیست و فقط با قرار دادن دست زیر 

محفظه آن چند قطره مایع دستشویی روی دست می ریزد. در حقیقت سنسوری که در این نوع جا مایع جاسازی شده است به حرکت دست حساس است. و با تشخیص این حرکت مایع را از محفظه خارج می کند. این نوع جا مایع ها از لحاظ بهداشتی مناسب بوده و بیشتر برای فضا های عمومی کاربرد زیادی دارد.
جا مایع فوم ساز:


جا مایع فوم سازاز آن جایی که پخش کردن و شستن مایع دستشویی از روی دست کمی زمان بر است، جا مایع فوم ساز این مشکل را حل می کند. در این دستگاه ها  به جای مایع غلیظ، شوینده به صورت فوم و کف بیرون می آید. پخش کردن و شستن فوم از روی دست بسیار آسان تر است. جا مایع های فوم ساز در دو نوع ساده و هوشمند تولید و عرضه می شود.جا مایع ایستاده و دیواری: جا مایع ایستاده دیواری111تقسیم بندی رایج دیگری که در جا مایعی ها وجود دارد، نحوه نصب آن است. مدل جا مایع ایستاده نیازی 

به نصب ندارد و به راحتی جابه جا می شوند. اما مدل جا مایع دیواری به سطح دیوار پیچ می شوند و دیگر قابل حرکت و جابجایی نیستند. جا مایع های دیواری معمولا در فضا های کوچک کاربرد بیشتر و بهتری نسبت به جا مایع های ایستاده دارند.

جا مایع ست:


جا مایع ست222شاید از نظر بعضی از افراد خرید جا مایع تکی زیبایی و هارمونی رنگ رادر فضای سرویس بهداشتی به بریزد از این رو خرید سرویس های بهداشتی ست را ترجیح می دهند که شامل جا مایعی، جا مسواکی، جا صابونی، آینه، سطل و فرچه، جا حوله، لیوان و... از دیگر اقلام رایج ست های سرویس بهداشتی است. این ست ها انواع مختلفی دارند که هر کس با توجه به سلیقه شخصی و متناسب با دکوراسیون داخلی خود می تواند آن را تهیه کند.
هنگام خرید جا مایع به چه نکاتی باید توجه کنیم؟


ست سرویس بهداشتیقبل از هر چیز باید دقت داشته باشید که چه نوع جا مایع متناسب با فضای سرویس بهداشتی شما است. اگر انتخاب شما جا مایع دیواری است، توجه داشته باشید که به راحتی قابل نصب روی سطوح باشد. اگر جا مایع استیل انتخاب می کنید از استیل بودن آن مطمئن شوید اگر استیل اصل نباشد جامایع شما زنگ خواهد زد. به پمپ جا مایع دقت کنید که استاندارد و روان باشد.
جنس جا مایع بهتر است نشکن باشد. حجم مخزن را با توجه به میزان نیازتان انتخاب کنید تا بعد مجبور به شارژ مایع به صورت پی در پی نباشید. جا مایع ها مانند دیگر اکسسوری های سرویس بهداشتی در برند های مختلفی تولید و عرضه می شود یکی از بهترین برند هایی که می توانید تهیه کنید جا مایعی جانسون می باشد شما می توانید انواع جا مایع ها را سایت اسنپ کالا به راحتی تهیه کنید. این سایت جهت راحتی مشتریان خود پرداخت هزینه درب منزل نیز دارد.


قیمت جا مایع:


ست جا مایع عروسقیمت جا مایع ها با توجه به همه مواردی که در بالا ذکر شد تاثیر مستقیم دارد که شما می توانید با توجه به نیاز خود آن را تهیه کنید.

نکاتی در رابطه با ست آینه و باکس سرویس بهداشتی:

امروزه می توان ست آینه و باکس سرویس بهداشتی را یکی از وسایل هایی دانست که تاثیر بسزایی در کیفیت زندگی ما دارد. چرا  که بهداشت عمومی در خانه را ارتقا می دهد و مکانی کاربردی برای نگه داشتن وسایل آرایشی یا بهداشتی است. بنابر استفاده ای که قرار است از آن بکنیم، چه در سرویس بهداشتی یا حمام، باید توجهی خاص به نکاتی داشته باشیم تا ما را برای انتخابی شایسه راهنمایی بکنند. مواردی چون محلی که باید برای نصب کردن آنها انتخاب شود، طرحی خاص که از حیث کاربرد و زیبایی ما را قانع بکند، جنس موادی که از آنها ساخته شده اند و کیفیتی که از آنها در قبال آن جنس انتظار داریم، می توانند در اتخاذ تصمیم نهایی ما برای خرید مفید باشند. 

اکسسوری هایی که در دکوراسیون مدرن سرویس های بهداشتی و حمام استفاده می شود تنوع زیادی دارد که چند نمونه را برای شما بررسی می کنیم:

ست دستشویی و سرویس بهداشتی 6 پارچه

ست دستشویی و سرویس بهداشتی 4 پارچه

شلف های دیواری

انواع آینه های روشویی و اصلاح

انواع چراغ روشویی

انواع قلاب رخت آویز پشت درب

دست خشک کن دیواری

سشوار دیواری

سطل زباله و برس

از اکسسوری های پر کاربردی که در خرید ست عروس نیاز است، ست شش پارچه می باشدکه شامل:

جا مایع رو سنگی

جا مسواکی رو سنگی

جا صابونی رو سنگی

سطل زباله

فرچه یا همان برس توالت

لیوان

هر کدام از این ست ها در جنس ها و طرح های مختلفی در بازار عرضه می شود.

ویژگی های ست سرویس بهداشتی از جنس رزین:جا مایع رزینبرای تزیین سرویس بهداشتی گزینه های زیادی وجود دارد که ما در این مطلب سعی داریم با کمترین هزینه این کار را انجام بدهیم مثلا با خرید ست سرویس بهداشتی 6 یا 4 پارچه و یا خرید اکسسوری های دیواری مانند جا دستمالی و جامایع و … یک محیط شیک و جذاب برای سرویس بهداشتی ایجاد کنیم.
اکسسوری هایی که می توانید در سرویس بهداشتی نصب کنید تنوع زیادی از لحاظ جنس و طرح می تواند داشته باشد. ست سرویس دستشویی رزین و پلی رزین یا پرسلن تمامی ویژگی های منحصر به فرد یک ست سرویس بهداشتی را دارد و با توجه به ویژگی مواد رزین و شکل دهی این ماده در طرح ها و رنگ های زیادی در بازار می جود می باشد ولی از نظر قیمت ست سرویس دستشویی رزین از بقیه جنس ها قیمت بالاتری دارد.  ست سرویس بهداشتی همارا و ایلیکا:


ست سرویس بهداشتی همارا.jpgست های سرویس بهداشتی برند های مختلفی دارد. دکوراسیون سرویس بهداشتی مانند سایر بخش های خانه اهمیت زیادی دارد و
 تاثیر بسیار زیادی نیز در زیبایی دکوراسیون داخلی خانه نیز دارند. اگر می خواهید سرویس بهداشتی مدرن و زیبایی داشته باشید. 
پیشنهاد ما به شما استفاده از ست سرویس بهداشتی همارا و ایلیکا است. سرویس بهداشتی همارا و ایلیکا یکی از محصولات پر مصرف و مناسب برای توالت های منازل است که رنگ آن به گونه ای طراحی شده ایت که با هرنوع دکوری همخوانی دارد. استفاده از ست های سرویس بهداشتی ایلیکا و همارا باعث می شود تا زیبایی خاصی به محیط شما افزوده شود. این دسته از محصولات کارایی های متفاوتی دارند که می توانید با کمترین هزینه یک پک خوب و مناسب برای سرویس بهداشتی منازل تان استفاده کنید.


ست سطل و فرچه توالت باید چگونه باشد؟


ست سطل و فرچهانواع سطل و برس توالت با طرح‌های متعدد و اندازه و نقش و رنگ های متنوعی تولید و در بازار عرضه می‌شوند. دست شما برای انتخاب کاملاً باز است و تقریباً تمام سلیقه ها می‌توانند محصول مورد پسند خود را بیابند. اما چند نکته که توجه به آن می‌تواند شما را در انتخابی بهتر کمک کند. یکی از مسائل، پدالی بودن یا نبودن سطل دستشویی است. سطل های پدالی از آنجایی که نیاز به تماس دست برای باز کردن درب سطل را منتفی می‌کنند، بهداشتی تراست. البته لازم است پدال سطل و مکانیزم پدال سطل از کیفیت و استحکام کافی برخوردار باشد. نکته ‌ی بعدی که به بهبود بهداشت یک سطل توالت می‌انجامد ، داشتن مخزن داخلی مجزا و قابل حمل در درون سطل است. که امکان جداسازی مخزن و شستشوی کامل و دقیق آن را فراهم می‌کند. همچنین امکان تخلیه سطل آسان و راحت می‌شود. وجود مخزن مجزا و جدا شونده در داخل سطل به ویژه برای سطل های بزرگتر از منظر کاربردی و بهداشتی از اهمیت بیشتری برخوردار می‌شود.


یک فرچه خوب باید چگونه باشد؟ 


فرچه ‌ی توالت نیز باید از بافت با استحکام مناسب ساخته شده باشد. فرچه باید نه بیش از اندازه نرم و نه بیش از اندازه زبر باشد. از
 استاندارد های لازم بهداشتی برخوردار باشد. از مواد و متریال مقاوم در برابر رشد باکتری و آلودگی ساخته شده باشد. آلودگی ها را 
به خود جذب نکند و به آسانی تمیز شود. از خاصیت الاستیک، انعطاف و دوام بالایی داشته باشد.


چگونه می توان یک ست سرویس بهداشتی ارزان و شیک داشت؟


ست سرویس بهداشتی ارزاناگر می خواهید سرویس بهداشتی مدرن و زیبا داشته باشید و سرویس بهداشتی کوچکی دارید از ست های کوچکتر مانند4 تایی 
استفاده کنید تا برای سرویس بهداشتی کوچک خود بتوانید دکوراسیون زیبایی درست کنید. اگر متناسب با نیاز خود و فضای موجودی که دارید اکسسوری برای سرویس بهداشتی خود تهیه کنید مطمئن باشید که هزینه آن برای شما ارزان تمام خواهد شد. برای زیباتر شدن و همچنین بهداشت مورد نیاز در فضای حمام و دستشویی نیاز به ست های بهداشتی در این قسمت از خانه به خوبی حس می شود. چرا که اقلام موجود در این ست ها کاملا کاربردی بوده و در محیط خانه باعث رفاه و بهداشت بیشتر می شود. شاید شما به دنبال خرید ست سرویس بهداشتی ارزان باشید، اما توجه کنید که نباید کیفیت محصول را برای قیمت کمتر نادیده بگیرید.


خرید آنلاین اکسسوری سرویس بهداشتی

در این مقاله انواع اکسسوری های سرویس بهداشتی به همراه جزئیات آن بررسی شد تا شما عزیزان بتوانید به راحتی برای حمام و 
سرویس بهداشتی خود متناسب با دکوراسیون مورد نظر خود اکسسوری تهیه کنید. اکسسوری ها با برند های متنوعی در بازار 
موجود می باشد علاوه بر این امروزه با توجه به شرایط موجود خرید آنلاین بیشتر از قبل مورد استقبال مردم است از این رو سایت 
های معتبر از جمله سایت اسنپ کالا که نماد اعتماد دارد می تواند گزینه خوبی برای خرید های شما عزیزان باشد.