لیست قیمت اجاق گازهای کن

اجاق گاز های صفحه ای آشپزخانه کن

شرکت لوازم خانگی کن تولید کننده انواع مدل اجاق گاز های شیشه ای و استیل آشپزخانه که از سال 1363 تا به امروز توانسته سهم بزرگی از بازار کشور را برای محصولات اجاق گاز رومیزی آشپزخانه پوشش داده است. برند ایرانی کن با بکارگیری دانش فنی روز و نیروهای متخصص و مجرب و با تعامل با کشورهای اروپایی پیشرو توانسته است جدید ترین مدل گاز های توکار آشپزخانه شیشه ای و استیل را تولید کند و در این صنعت و حوزه تکنولوژی و تأمین قطعات اساسی و حساس، گام بلندی در پیشرفت در این زمینه برداشته است.

قیمت اجاق گاز های رومیزی آشپزخانه کن

قیمت اجاق گاز صفحه ای توکار آشپزخانه کن با دانستن این که برند کن پر فروش ترین نوع گاز رومیزی آشپزخانه را در بازار ایران را دارا می باشد نسبت به بقیه برند های ایرانی هم سطح خود ارزان ترین و با کیفیت ترین گاز ها را دارد. شما می توانید در سایت اینترنتی اسنپ کالا انواع اجاق گاز های رومیزی کن را با بهترین قیمت مشاهده و خرید نماید.

گارانتی و خدمات پس از فروش کن

برند اجاق گاز رومیزی آشپزخانه کن دارای استانداردهای ISO9001:2008 ،ISO14001:2004 و OHSAS18001:2007 می باشد و در نهادینه کردن فرهنگ مشتری مداری و جلب و افزایش رضایت مشتریان پیشرو است. و در نهادینه کردن اصل کیفیت گرایی و رعایت استانداردهای ملی و بین المللی و ارتقاء سطح کیفی و انگیزه ای نیروی انسانی از پیشگامان تولید گاز رومیزی است. تمامی اجاق گاز های آشپزخانه کن دارای 25 ماه گارانتی می باشد.