اخوان

1-20 از 93

تاریخچه برند اخوان

کمپانی اخوان از سال ۱۳۴۸ احداث شده و تا به حال با سابقه بیش از ۵۰ سال توانسته افتخارات عمده ای کسب کند. این کمپانی بزرگ در طی فعالیت چندین ساله خود توانسته است تا به حال نام پرآوازه ای برای خود در تولید انواع هود، اجاق گاز، سینک و شیر آلات ایجاد کند. بدین جهت اگر شما به دنبال برندی معتبر و سبکی جدید هستید بهتر است با انواع تجهیزات آشپزخانه اخوان آشنا شوید. این مجموعه به شما ساده ترین و در عین حال به روز ترین انواع هود و شیرآلات را ارائه میدهد.

افتخارات برند اخوان

همان طور که گفته شد برند اخوان در ایران یکی از معروف ترین برندها محسوب میشود که طی فعالیت خود افتخارات فراوانی کسب کرده است. قطعا اکثر برندهای ایرانی به رسمیت شناخته شده اند اما برندی مثل اخوان جم علاوه بر مشهور بودن موفقیت بی سابقه در فروش محصولات خود مثل هود برند اخوان و اجاق گاز برند اخوان داشته است. برند اخوان:

  • بهترین قهرمان صنعت در جشنواره ملی شناخته شده است.
  • دارنده گواهینامه استاندارد در جشنواره های ملی
  • دارای بهترین مدیر شایسته ملی
  • دارای بهترین کارشناسان کیفیت
  • گواهینامه رعایت حقوق مشتریان و مصرف کنندگان
  • بهترین و مرغوب ترین تولیدات داخلی می باشد.

محصولات برند اخوان

پیش از این گفتیم که برند اخوان انواع اجاق گاز، هود، سینک و شیر آلات تولید می کند. اما مسئله ای که حائز اهمیت بوده این است که برند اخوان محصولات خودرا با چه کیفیتی وچه قیمتی تولید میکند؟ برند اخوان از برندهایی است که بهترین کیفیت را در ازای هزینه کم تولید می کند و شما میتوانید انواع اجاق گاز با قیمت مناسب را از این کمپانی خریداری کنید. شما می توانید با انواع محصولات برند اخوان در سایت اسنپ کالا آشنا شوید.

نمایندگی برند اخوان

قطعا برای کمپانی ای مثل اخوان با این وسعت بسیار بالا در سراسر کشور نمایندگی های فراوان وجود دارد. بنابراین شما در هرکجای ایران که باشید میتوانید از خدمات نمایندگی بهره مند شوید. برند اخوان نمایندگی های خود را در شهر های مختلف به منظور سهولت درانجام خدماتی مثل: نصب، تعمیر و تعویض انواع هود، اجاق گاز و سینک قرار داده است. سایت کالا۱۱۸ نیز یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر است که انواع محصولات برند اخوان مثل اجاق گاز، هود، سینک و شیرآلات را به شما عزیزان ارائه می دهد.

گارانتی برند اخوان

تمامی کمپانی هایی که تولید محصولات و تجهیزات خانگی دارند برای محصولاتی که تولید می کنند خدمات پس از فروش و گارانتی در نظر می گیرند. اگر برند اخوان تا به حال مورد اعتماد هم وطنان قرار گرفته است دلیل آن خدمات پس از فروش ۱۸ ماهه ای است که برای محصولات خود به منظور سپاس و احترام فراوان به مشتریان در نظر گرفته است.

مرتب سازی بر اساس: