بیمکث

1-20 از 64

تاریخچه برند بیمکث

کمپانی بیمکث فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۶۰ آغاز کرده و در اوایل فعالیت خود تنها هود تولید کرده است. بیمکث تنها با تولید هود در اوایل کار خود توانست شهرت کافی برای خود کسب کند و در حال حاضر به معروف ترین برندها در ایران تبدیل شده است. پیشرفت و موفقیت برند بیمکث تا حدی بالا رفت که درحال حاضر محصولات خود را به کشور های دیگر صادر میکند. توسعه این کمپانی در تولید هود در جهان زبانزد است. این شرکت با فعالیت بیش از ۳۰ سال خود تا حدی بهترین کیفیت را در محصولات خود ایجاد کرد که توانست وارد سطوح بین المللی هم شود.

نمایندگی برند بیمکث

برند بیمکث هم با توجه به وسعتی که دارد قطعا باید نمایندگی های بیشماری در سراسر کشور داشته باشد. کمپانی بیمکث تا به حال توانسته بیش از ۳۶۰ نمایندگی در کل کشور ایجاد کند و تمامی خدمات خود را از طریق نمایندگی و کارشناسان در اختیار هم وطنان قرار دهد. شما عزیزان نیز می توانید خدماتی مثل: تعمیر، تعویض و نصب را از طریق نمایندگی های هر شهر انجام دهید.

محصولات برند بیمکث

همان طور که در قسمت قبلی گفته شد برند بیمکث درابتدا فقط هود تولید می کرد اما در حال حاضر با توجه به پیشرفتی که این کمپانی داشته در تولید انواع اجاق گاز، سینک، شیرآلات با استفاده از بی نظیرترین مواد اولیه قدم برداشته است. شما نیز می توانید برای آشنایی با محصولات مختلف برند بیمکث به سایت اسنپ کالا مراجعه کنید. از طرفی بهترین محصول این کمپانی انواع هود بیمکث است.

افتخارات برند بیمکث

همان طور که گفته شد برند بیمکث تا بحال از بهترین برند های تولید کننده تجهیزات آشپزخانه در ایران بوده است. اما به نظر شما این کمپانی مشهور چه افتخاراتی در فعالیت سی ساله خود کسب کرده است؟ این کمپانی با استفاده از تکنولوژی روز دنیا توانسته است تا به امروز افتخارات زیر را کسب کند:

  • دریافت گواهینامه iso9001
  • دریافت گواهینامه ایزو ۱۰۰۰۲
  • دریافت گواهینامه CE
  • دریافت گواهینامه QS
  • دریافت گواهینامه EOTA
  • دریافت گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۱
  • دریافت گواهینامه ایزو17025 IEC
  • در سال های ۹۰، ۸۰، ۸۱، به عنوان واحد استاندارد شناخته شده است.

گارانتی و خدمات پس از فروش بیمکث

همه ی کمپانی ها با توجه به این که از مواد اولیه برای ساخت محصولات خود استفاده می کنند آن را تا چند سال تضمین می کنند و در صورتی که هر گونه مشکلی برای محصولات تضمین شده این کمپانی ایجاد شود بدون هزینه تا مدت زمان تضمین شده تعمیر و تعویض می شوند. هم اکنون کمپانی بیمکث گارانتی ۲۵ ماهه برای محصولات خود ارائه می دهد و هم چنین خدمات نصب این برند بدون هزینه و رایگان است.

مرتب سازی بر اساس: