لیست قیمت انواع اجاق گازهای اخوان

اجاق گاز صفحه ای آشپزخانه اخوان

کارخانه تولید اجاق گاز صفحه ای آشپزخانه اخوان در سال 1348 توسط آقای محسن اخوان جم تاسیس شد ولی از سال 1364 در زمینه حرفه ای تولید اجاق گاز های استیل و شیشه ای آشپزخانه اخوان اقدام کردند. شرکت اخوان در حال حاضر به عنوان بزرگترین تولیدکننده گاز رومیزی و لوازم خانگی توکار در کشور شناخته می‌شود.

اجاق گاز های اخوان دارای استاندارد اروپا و ایران است و برنده تندیس طلایی کیفیت از سویس و آلمان شده است . در حال حاضر بزرگترین تولید کننده اجاق گاز رومیزی آشپزخانه در خاورمیانه برند اخوان است.

اجاق گاز صفحه ای استیل و شیشه ای اخوان

اجاق گاز های صفحه ای استیل اخوان تولید شده از بهترین نوع استیل ضد خش و ضد زنگ می باشد و یکی از بهترین کیفیت در بین برند های ایرانی را دارد. در اجاق گاز های صفحه ای استیل اخوان تمام قطعات اصلی شامل شعله پخش کن , ترموکوبل و فندک اتوماتیک ایتالیایی می باشد

منتخب موسسه استاندرد ایران در سالهای 1387 الی 1391 , دارنده استادارد مدیریت کیفیت از ایتالیا

اجاق گاز رومیزی سری ونوس اخوان دارای راندمان احتراق 25 درصد بالا تر از حد استاندارد می باشند و این باعث جوش آمدن سریعتر آب بطور قابل ملاحظه می شود، کاهش زمان پخت و کاهش مصرف گاز و آلایندگی کمتر از دیگر مزیت این سری می باشد. در اجاق گاز های اخوان سری ونوس باعث کاهش 49% منو اکسید کربن می باشد.

قیمت اجاق گاز رومیزی آشپزخانه اخوان

اجاق گاز رومیزی آشپزخانه اخوان با بهره گیری از توان نیروهای داخلی سعی بر آن داشته است قیمت گاز های صفحه ای آشپزخانه خود را با قیمت مناسب در اختیار خریداران قرار دهد. قیمت گاز های اخوان نسبت به گستردگی خدمات پس از فروش و کیفیت محصولات، بسیار مناسب می باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش اخوان

اخوان دارای خدمات پس از فروش گسترده در سراسر کشور تمام مدل اجاق گاز های تولید شده شرکت اخوان دارای 24 ماه گارانتی می باشد .