اجاق گاز شیشه ای

اجاق گاز رومیزی شیشه ای

اجاق گاز های صفحه ای شیشه ای را می توانیم به عنوان بروز ترین و مدرن ترین اجاق گاز های موجود نام برد. جنس صفحه شیشه ای این نوع گاز ها بسیار زیبا و خوش فرم هستند.  ما به اکثر کسانی که می خواهند دکور آشپزخانه ای شیک و لوکس داشته باشند اجاق گاز های رومیزی شیشه ای را پیشنهاد می کنیم.

خرید اجاق گاز صفحه شیشه ای

اگر قصد خرید اجاق گاز صفحه شیشه ای را دارید باید عرض کنم موقع انتخاب برند کمی تحقیق کنید بسیاری از برند های شناخته شده و معتبر در بازار با توجه به کیفیت جنس گاز به شما گارانتی نشکن بودن صفحه شیشه ای را می دهند می توانید با خیال راحت استفاده کنید. اجاق گاز های، برند های معروف را در ادامه با قیمت و عکس برای خرید شما معرفی می کنیم.

قیمت اجاق گاز توکار شیشه ای

به مراتب قیمت اجاق گاز های توکار نیز مثله بقیه لوازم خانگی موجود در بازار به کیفیت مواد اولیه و قطعات به کار رفته در ساخت آن ارتباط مستقیم دارد. ما در فروشگاه اینترنتی اسنپ کالا انواع اجاق گاز های شیشه ای با قیمت مناسب را برای شما معرفی کرده ایم و شما می توانید با خیال راحت خرید کنید تمامی اجاق گاز های شیشه ای موجود در سایت با تضمین اصالت کالا و گارانتی شرکت تولید کننده برای شما ارسال می شود.

بهترین برند اجاق گاز صفحه شیشه ای موجود در بازار

تمام شرکت های تولید کننده اجاق گاز های توکار در حال حاضر با توجه به پر فروش بودن نوع اجاق گاز شیشه ای، اقدام به تولید گاز با صفحه شیشه ای کرده اند و برند های مختلفی در بازار موجود است ما در اینجا فقط چند برند معتبر و شناخته شده را نام می بریم؛ گاز شیشه ای توکار اخوان – استیل البرز – بیمکث – کن – مستر پلاس – ایلیا استیل – لتو  و چند برند دیگر که می تواند بین این برند ها قرار بگیرند.

روش نگهداری و مراقبت صحیح از اجاق گاز توکار شیشه ای

با اینکه صفحه شیشه به کار رفته در اجاق گاز های توکار شیشه ای هم نشکن بوده و در مقابل دمای بالا مقاومت زیادی دارد و خیلی به ندرت میشکنه، ولی این نکته را هم در نظر بگیرید در این نوع اجاق گاز ها  سر شعله هر قسمت از گاز برای سایز مخصوص خودش طراحی شده است که در صورت گذاشتن ظرف بزرگتر احتمال شکستن شیشه به دلیل برگشت حرارت به سطح شیشه وجود دارد. و از طرفی موقع نصب باید در نظر بگیرید که برش صفحه کابینت نباید بزرگتر از حد مجاز که در دفترچه اجاق گاز ها نوشته شده است باشد.

 اگر می خواهید از ظرف بزرگتر از سایز چدنی یک شعله از گاز استفاده کنید و شیشه شما نشکند توصیه می شود از چدنی کمکی استفاده کنید تا فاصله ظرف از شیشه بیشتر شود و حرارت به صورت یکنواخت زیر ظرف پخش شود. در ضمن این نوع شیشه بر اثر ضربه های معمولی از بالا نمی شکند

 مهمترین نکته ای که باعث شکستن شیشه گاز شما می شود کیفیت خود شیشه گاز هست که اگر هنگام خرید اجاق گاز شیشه ای با کیفیت خرید کنید احتمال شکستن شیشه گاز شما 1 در 1000 تا می باشد پس اگر گاز با کیفیتی خرید کردید نگران شکستن شیشه آن نباشد.

مرتب سازی بر اساس: