لیست قیمت هود های ایگل

هود آشپزخانه ایگل

هود آشپزخانه ایگل یک برند ایرانی قیمت مناسب می باشد. برند ایگل با تلاش و همت کارکنان و متخصصین لوازم خانگی و با کادری مجرب مطابق با قوانین و مقررات موسسه استاندارد ملی ایران ؛ توانسته است انواع هود آشپزخانه شومینه ای، دیواری (مورب) و هود مخفی را با کیفیت بالایی در سطح استانداردهای بین المللی و کاربری ساده و آسان در اختیار شما قرار دهد. هود های آشپزخانه ایگل با داشتن نشان حداقل مصرف انرژی و نشان بهترین طراحی محصول که جزئی از افتخارات آن شرکت محسوب می شود، دارنده ی گواهینامه های iso۱۴۰۰۱ , iso۱۸۰۰۱ , iso۹۰۰۱ بوده و افتخار خدمت به صنعت کشور را دارد . 

 

قیمت هود آشپزخانه ایگل

هود های آشپزخانه ایگل با داشتن علامت استاندارد و کیفیت خوب دارای قیمت مناسب و ارزان می باشد. قیمت ارزان هود های ایگل در کنار کیفیت خوب، توانسته سهم خوبی در بازار ایرانی بدست بیارد. 

گارانتی و خدمات پس از فروش ایگل

گارانتی و خدمات پس از فروش برند ایگل با داشتن 369 واحد خدمات پس از فروش در 349 شهر کشور می توان گفت یکی از گسترده ترین شبکه های خدمات پس از فروش تولید هود در کشور را داراست.

شرکت ایگل تولید کننده انواع هود های آشپزخانه نه تنها تولید محصولات با کیفیت را مزیت نمی داند بلکه ارائه محصولات با کیفیت را جزو وظایف ذاتی خود دانسته و استفاده از محصولات با کیفیت را حق مسلم و اولیه هر شهروند این مرز و بوم می داند.

هود های آشپزخانه ایگل دارای 24 ماه گارانتی می باشد.

لیست قیمت هود ایگل

ما در فروشگاه اینترنتی اسنپ کالا لیست قیمت هود ایگل را برای خریدارن عزیز با بیشترین درصد تخفیف قرار دادیم تا با خیال راحت بتوانبد از طریق سایت ثبت سفارش کنید. شما می توانید با استفاده از فیلتر های سایت لیست قیمت ارزان ترین هود را فیلتر و مشاهده کنید.