ایلیا استیل

1-20 از 49

تاریخچه برند ایلیا استیل

شرکت فردوس کاران امید با نام تجاری ایلیا استیل در حال حاضر یکی از بهترین کمپانی های تولید کننده انواع تجهیزات آشپزخانه در کشور می باشد. این کمپانی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز کرده و در ابتدا انواع اجاق گاز و هود تولید کرده است و در حال حاضر انواع مختلفی از تجهیزات آشپزخانه را تولید میکند. قطعا اکثر شما تا به حال با برخی از تولیدات کمپانی ایلیا استیل آشنا شده اید. در این بخش نیز بهتر است با خود کمپانی ایلیا استیل و محصولات و افتخارات این کمپانی آشنا شوید.

نمایندگی برند ایلیا استیل

برند ایلیا استیل در سراسر کشور دارای نمایندگی های فراوان و در حدود ۳۰۰ نمایندگی در شهر های مختلف است. این برند با توجه به محصولات متنوعی که تولید می کند با ایجاد نمایندگی در سراسر کشور فروش خود را گسترده تر کرده است. در نمایندگی های برند ایلیا استیل خدمات نصب، تعویض و تعمیر انواع محصولات برند ایلیا استیل انجام می شود و تمام خدمات نصب محصولات به صورت رایگان و بدون هزینه می باشد.

محصولات برند ایلیا استیل

برند ایلیا استیل محصولات مختلفی تولید می کند تمامی محصولاتی که این کمپانی تولید کرده است از بهترین متریال و مواد اولیه تهیه شده اند و تا حدی برخی از مواد اولیه را از کشور های دیگر وارد می کند. محصولاتی که ایلیا استیل موفق به ساخت و تولید آن ها شده است شامل: انواع اجاق گاز، انواع هود، انواع سینک، انواع ماکروفر می باشد. شما کاربران گرامی می توانید با استفاده از لینک های موجود بهترین سینک ظرفشویی ایلیا استیل را مشاهده کنید.

افتخارات برند ایلیا استیل

برند ایلیا استیل نیز مثل سایر کمپانی های تولید کننده تجهیزات آشپزخانه در فعالیت دو دهه خود توانسته است افتخاراتی کسب کند. این افتخارات:

  • دارای لوح تندیس زرین به عنوان حمایت از حقوق مشتریان در سال ۹۲
  • دارای لوح بهترین صنایع در تهران
  • دارای گواهینامه ایزو۹۰۰۱
  • دارنده گواهی استاندارد CE اروپا
  • دارای گواهی مدیریت زیستی
  • دارای گواهی نامه بین الملی بهداشت و ایمنی
  • کارآفرین و صنعت گر نمونه استان و کشور در سال ۱۳۹۲

گارانتی و خدمات پس از فروش ایلیا استیل

محصولاتی که برند ایلیا استیل تولید می‌ کند از بالاترین سطح کیفیت برخوردار هستند به همین دلیل کمپانی ایلیا استیل نسبت به محصولاتی که تولید می کند اطمینان کامل داشته و به همین سبب برای تمامی محصولات خود گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه داده است. تولیدات ایلیا استیل از گارانتی ۱۸ تا ۲۶ ماه بهره مند هستند.

مرتب سازی بر اساس: